Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Anayasa Hukuku Devlet hastahanesinde bacağıma takılan platin kırıldı.

Devlet hastahanesinde bacağıma takılan platin kırıldı.

Anayasa Mahkemesine Bireysel Başvuru, İnsan Hakları, Temel Hak ve Hürriyetler, Yasama, Yürütme Yargı Erkleri, Cumhurbaşkanı, Başbakan ve Bakanlar Kurulu, TBMM, Üniversiteler...

ismailrdl Site Üyesi

Yaptıgım trafik kazası sonrasında baldır (femür) kemiğim kırıldı. Devlet hastahanesinde ameliyat oldum platin takıldı 4 ay sonrasında o takılan platın kırıldı. Sonra tekrardan ameliyata girdim ve o platin sokulup yerine yenisi takıldı. Ben cektigim acının ve aileme verdiğim zararın hesabını sormak istiyorum maddı manevi tazminat davası açmak istiyorum yardım olurmusunuz lütfen..

Güntülü Kullanıcı avatarı
Moderatör

ismailrdl yazdı:
Yaptıgım trafik kazası sonrasında baldır (femür) kemiğim kırıldı. Devlet hastahanesinde ameliyat oldum platin takıldı 4 ay sonrasında o takılan platın kırıldı. Sonra tekrardan ameliyata girdim ve o platin sokulup yerine yenisi takıldı. Ben cektigim acının ve aileme verdiğim zararın hesabını sormak istiyorum maddı manevi tazminat davası açmak istiyorum yardım olurmusunuz lütfen..

Bu konuda yargı yoluna gitmek istiyorsanız muhakkak bir avukat yardımından yararlanmanızı öneririm. Avukat tutacak maddi durumunuz yoksa Adliyede bulunan Adli Yardım Bürosundan Ücretsiz Avukat tayin talebinde bulunursanız bu yolla da hukuki sürecinizi takip ede bilirsiniz. Konunuzla ilgili olarak hastanenin taktığı platinin kırılmasında-ki kusurun belirlenmesi gerekeceği için bu konu detay gerektiren bir husustur.
www.kararara.com

• POPULER KONULAR

Dön Anayasa Hukuku