Foruma girişte hatalı şifre uyarısı ya da başkaca sorun yaşayan üyelerimiz bu bağlantıdan destek talebinde bulunabilirler.

Kat mülkiyeti kanunu

Anayasa Mahkemesine Bireysel Başvuru, İnsan Hakları, Temel Hak ve Hürriyetler, Yasama, Yürütme Yargı Erkleri, Cumhurbaşkanı, Başbakan ve Bakanlar Kurulu, TBMM, Üniversiteler...
Cevapla
Gürseltunç
Yeni Üye
Mesajlar: 1
Kayıt: 16 Oca 2021 02:55

Kat mülkiyeti kanunu

Mesaj gönderen Gürseltunç »

Merhabalar,
İstanbul'da 8 blok 26 dükkan toplam 366 bağımsız bölümden oluşan bir sitede ikamet etmekteyim kat malikiyim. site de blok temsilciliği yapıyorum sorum şudur.
Site yönetim kurulu başkanı yeni seçime girerken her blok dan kendisini tekrar başkan seçeneğine inandığı kişilere her blok dan vekalet alıp kendilerini o blok dan temsilci seçilmeleri ni sağlamaktadır; bu durumun etik olmadığı şahsi kanaatim dir fakat kanunen usule uygun mudur ? yine her blok dan ve bu blok Lara kayıtlı dükkanlardan vekalet almak suretiyle kendisini seçecek insanları blok temsilcisi seçmek için kullanmakta ve aldığı fazla vekaletleri kullanılmak üzere yandaşlarına dağıtmaktadır . Bu duruma nasıl dur dememiz gerekir ?yanıtınız için şimdi den çok teşekkürler.
Saygılarımla.


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj