MASAK 5549 19/A BLOKE VE SONRASI

Bankacılık İşlemleri, Mevduat, Faiz, Banka Kredileri, Kredi Kartları, Banka Kartları, Havale, Tüketici Kredisi, Mortgage, Tüketici Hakları, Tüketici Hakem Heyeti, Tüketici Mahkemeleri...
ariskaraca
Yeni Üye

MASAK 5549 19/A BLOKE VE SONRASI

Mesaj gönderen ariskaraca »

Tek bir banka hesabıma EFT gelmesi sonucu konulan 5549 19/A sebepli bloke 7 iş günü geçtikten sonra kaldırıldı ve hesabıma gelen tutarı çektim ve aynı gün içerisinde daha sonrasında diğer kullanmış olduğum tüm banka hesaplarıma toplu bir şekilde bloke gelmiş durumdadır. Kısaca A bankasına gelen blokenin kalkması sonucu hem A hem B hesaplarım etkilenmiştir. Bu yaşanan olayların ardından şahsıma hiç bir şekilde bir dava dosyası açılmamış durumdadır. Fakat üzerinden 6 ay geçmesine rağmen hiç bir bankada bırakın kredi kartı almayı Hesap dahi açamamaktayım. Mağdur durumdayım. Bankalara karşı yazmadığım dilekçe kalmamış durumdadır. Bankalar MASAK'la görüşün dediler oraya havale ettiler sonrasında MASAK ile görüştüm onlar CİMER'e yazın diye havale ettiler CİMER'e yazdım ve açıklayıcı bir cevap alamamış bulunmaktayım. Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim. Banka kredi sicilimide sorguladığımda temiz olarak görüntülenmektedir, Vergi Borcumda yoktur.