VAKIFBANK TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ KARARINA İTİRAZ ETTİ VE DAVA AÇTI..!

Bankacılık İşlemleri, Mevduat, Faiz, Banka Kredileri, Kredi Kartları, Banka Kartları, Havale, Tüketici Kredisi, Mortgage, Tüketici Hakları, Tüketici Hakem Heyeti, Tüketici Mahkemeleri...
ozgur4114
Site Üyesi

VAKIFBANK TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ KARARINA İTİRAZ ETTİ VE DAVA AÇTI..!

Mesaj gönderen ozgur4114 »

Merhabalar, ben tüketici hakem heyeti kararına bağlı olarak bankanın bana kredi masfraflarının iade etmesini beklerken bugün 28.07.2020 e devlette dava edildiğimi öğrendim. Ve bu yüzden kararara formundan bilgi ve yardım almaya geldim.
Ankara Etimesgut Tüketici Hakem Heyeti 22.06.2020 lehime sonuçlanmış kararıma istinaeden 13.07.2020 tarihinde dava açmış vakıfbank. Öncelikle karara itiraz süresi 15 gün'ü geçmiş bulunmakta. Bununla ilgili davaya çağırıldığımda itiraz nasıl yapmayalım? Avukata gerek var mı sizce ? Ayrıca hakem heyetine 3 konu için itiraz etmiştim Ferdi kaza sigortası Halden anlayan paket ve Kredi Tahsis ücreti , Hakem heyeti kredi tahsis ücreti iadesini red etmiş diğer ikisi için benim lehime karar vermiş ve tüketiciye yani bana iadesini belirtmiş bu anlamda da içerik olarak mahkemeye nasıl bi itirazda bulunmam gerek ? Yardımlarınızı bekliyorum çok teşekkür ederim.