Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Banka ve Tüketici Hukuku PAMUKBANK TMSF ALACAĞI

PAMUKBANK TMSF ALACAĞI

Bankacılık İşlemleri, Mevduat, Faiz, Banka Kredileri, Kredi Kartları, Banka Kartları, Havale, Tüketici Kredisi, Mortgage, Tüketici Hakları, Tüketici Hakem Heyeti, Tüketici Mahkemeleri...

Mesaj 05 Kas 2018 12:29
zeynept Site Üyesi

merhabalar.2003 yılından pamukbaktan çektiğim kredi borcu ile ilgili bugün edevletten üstüme icra dosyası açıldığını tesadüfen öğrendim.ilgili hukuk bürosunu aradğımda 2003 yılında kredi çektiğimi ve ödenmediğini bankanında tmsf devrolduğunu o zaman 3 milyar olan borcun tamamın kapatılması grektiğini söylediler.kredi çektiğimi hatırlıyorum o tarihte pamukbaktan ama aradan 15 yıl geçmiş borcu ödedim diye hatırlıyorum ama elimde hiçbir yazı yok buna ait.borcu ödediğime dair yada ödemediysem bir tebligat.tesadüfen edevlete girip gördüm davayı.bir sene önce benimle görüşmüşler ödeme sözü vermişim.bunuda hatırlamıyorum.sizden ricam 15 yıl geçmiş zaman aşımına düşermi ve çalıştığım halde şahsıma gelen bir tebilgat olmadı yıllardır ve maaşıma gelen bir haciz olmadı hiç.şimdide bir tebligat gelmedi.ne yapmam lazım.avukatlık bürosu toplam borcu öğrenip tmsfden bana dönüş yapıcaklar.lüfen bilginiz dahilinde yardımcı olurmusunuz.

• POPULER KONULAR

Dön Banka ve Tüketici Hukuku