Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Banka ve Tüketici Hukuku THHK rağmen telefon bedelini alamıyorum ne işlem yapmam gerekir.?

THHK rağmen telefon bedelini alamıyorum ne işlem yapmam gerekir.?

Bankacılık İşlemleri, Mevduat, Faiz, Banka Kredileri, Kredi Kartları, Banka Kartları, Havale, Tüketici Kredisi, Mortgage, Tüketici Hakları, Tüketici Hakem Heyeti, Tüketici Mahkemeleri...

magnet Site Üyesi

Sayın yetkili Samsung marka bir telefon aldım,04.10.16 tarihinde çeşitli arızalar oluştu bir kaç kez servis parçalarını değişti daha sonra da sıkıntılarıma(donmalar oluyordu)cevap vermez oldu bende THH gittim haklı buldular

basvurunun kabûlüne
1150 tl tüketiciye iadesine
diye bir mahkeme belgesi sundular daha sonra firmadan beni arayan kimse olmadı THH sordum size geri dönerler dedi biraz
daha bekledim arayan olmadı şimdi ne yapayım diye sordum arayan olmadımı diye sorunca icraya ver dediler samsun icra dairesinde dava açtım ufak bir ödeme harcı yatırdım ama hala bekliyorum daha tekrar gittim THH bir belge doldurdular icrada verdiğim paramı adıma açtırdığım hesaba yatırdı samsung tarafından uyapdan görüyorum.
tekrar samsung aradım müşteri yetkilisi icra açmışsın dava sonuçlanmadan bişey yapamam diyor bu aşamada ne yapmam lazım bu olay çok bunalttı beni 2016 yılında 1150 aldığım telefon şimdi para iadesi yapsalar yarı fiyatında ona mı üzülsem kazandım mahkemeyi firmadan cevap alamadığıma mı nası bir yol gösterirsiniz hala icra davam açıkta

saygılarımla.

Güntülü Kullanıcı avatarı
Moderatör

magnet yazdı:
Sayın yetkili Samsung marka bir telefon aldım,04.10.16 tarihinde çeşitli arızalar oluştu bir kaç kez servis parçalarını değişti daha sonra da sıkıntılarıma(donmalar oluyordu)cevap vermez oldu bende THH gittim haklı buldular

basvurunun kabûlüne

1150 tl tüketiciye iadesine
diye bir mahkeme belgesi sundular daha sonra firmadan beni arayan kimse olmadı THH sordum size geri dönerler dedi biraz
daha bekledim arayan olmadı şimdi ne yapayım diye sordum arayan olmadımı diye sorunca icraya ver dediler samsun icra dairesinde dava açtım ufak bir ödeme harcı yatırdım ama hala bekliyorum daha tekrar gittim THH bir belge doldurdular icrada verdiğim paramı adıma açtırdığım hesaba yatırdı samsung tarafından uyapdan görüyorum.
tekrar samsung aradım müşteri yetkilisi icra açmışsın dava sonuçlanmadan bir şey yapamam diyor bu aşamada ne yapmam lazım bu olay çok bunalttı beni 2016 yılında 1150 aldığım telefon şimdi para iadesi yapsalar yarı fiyatında ona mı üzülsem kazandım mahkemeyi firmadan cevap alamadığıma mı nası bir yol gösterirsiniz hala icra davam açıkta

saygılarımla.

Bu yazmış olduğunuz mesajdan doğru düzgün bir şey anlaşılamamaktadır.
www.kararara.com

magnet Site Üyesi

Sayın yetkili Samsung marka bir telefon aldım,04.10.16 tarihinde çeşitli arızalar oluştu bir kaç kez servis parçalarını değişti daha sonra da sıkıntılarıma(donmalar oluyordu)cevap vermez oldu bende

THH gittim haklı buldular ve
1150 tl olan telefon fatura bedelinin iadesine karar verildi,bu karardan sonra ne yapmam gerektiğini sordum THH’ne,firma belirttiğiniz telefon numaralarından size ulaşır dediler bekledim ulaşmadılar
Bir sure sonra tekrar THH gittim aramadiklarini ilettim,icra hakkimin oldugunu icraya vermem gerektiğini söylediler.
İcra davası açtım herhangi bir cevap gene alamadım.
Uyapda dosyamı goruyorum ama herhangi bir odeme yapılmadı firma tarafından
Bu süreçten sonra ne yapmam gerektiğini bilemiyorum dava dosyasına ek bir dilekçemi yazmam lazım bilgim de yok bu konuda
2016 yılında algidim telefonun hala ödemesini alamadım alsam su an telefonun degeri düştü ne yapacağım?

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

• POPULER KONULAR

Dön Banka ve Tüketici Hukuku