İnfaz - Yatar ve Denetimli Serbestlik Hesaplama Programı - 20 Nisan 2020 Güncellemesi Hk.

kararara.com sitesi duyuruları ve güncellemeleri ile forum duyurularının yer aldığı paylaşım platformu...
ilkveson
Site Üyesi

Re: İnfaz - Yatar ve Denetimli Serbestlik Hesaplama Programı - 20 Nisan 2020 Güncellemesi Hk.

Mesaj gönderen ilkveson »

IŞIKDEMİR yazdı:
05 Haz 2020 22:29
ilkveson yazdı:
05 Haz 2020 14:53
Birbilen yazdı:
05 Haz 2020 14:45
Çağrı kağıdı gelmesini bekleyeceksiniz, tebligat çıkmadan teslim almıyorlar bu sıralar.
Merhabalar,
2012 yılında hakkımda verilmiş 158/1F dosyamdan 2 yıl 6 ay hapis cezam var. Ben Yurtdışında yaşıyorum ve işim evim herşeyim burada 8 yıldır da ülkeme dönemiyorum. Şimdi çıkıp gelsem hakkımda nasıl işlem yapılır ve bana nasıl denetimlilik verebilirler, çünkü yurtdışında yaşıyorum ve işim mesleğim herşeyim burada. Benim durumumda olanlar yada bu süreçten geçenler bana yardımcı olabilir mi ?
Teşekkürler

Denetim süresi bitene kadar Türkiye'de kalacaksınız.
Öncelikle cevabınız için Teşekkür ederim,
Avukatım ile en son konuştuğumda bana Bulunduğum yerden sigorta girişlerini iş yeri sözleşmelerini ve Türkçe çevirisiyle getirmemi istedi ve bunun karşılığında denetimlilikten muaf edebiliriz diye belirtti acaba böyle bir ihtimal de var mıdır?
Çıkıp gelsem ailem burada mahvolur ödenecek kira var ödemeler var gelir duracak Yani savcılık bunları göz önünde bulundurabilir mi?

Ramo1080
Site Üyesi

Re: İnfaz - Yatar ve Denetimli Serbestlik Hesaplama Programı - 20 Nisan 2020 Güncellemesi Hk.

Mesaj gönderen Ramo1080 »

Merhabalar bende sizinle aynı durumdayım 2 yıl 1 ay kesinleşmiş cezam var ve gitmeyi düşünüyorum rica etsen avukatızın bilgilerini benimle paylaşımısınız
@ilkveson
Selamlar