Forum ana sayfa GENEL FORUMLAR Site Duyuruları ve Güncellemeleri Kararara.com 7 Yaşında...

Kararara.com 7 Yaşında...

kararara.com sitesi duyuruları ve güncellemeleri ile forum duyurularının yer aldığı paylaşım platformu...

Mesaj 22 Kas 2017 22:52
Admin Kullanıcı avatarı
Site Yöneticisi

Mesajlar: 28882Değerli üyelerimiz ve sevgili ziyaretçiler, ::9

2010 yılının Kasım ayında 100 adet Yargıtay kararını amatörce HTML sayfalarına eklediğimiz o günden beri tam 7 yılı geride bıraktık.

Şöyle bir baktığımızda, 500.000'i aşkın yargı kararını bünyesinde barındıran karar arama motorumuz, 14.000'i aşkın üyesi, 335.000 den fazla hukuki bilgi paylaşımı bulunan forumumuz, infaz hesaplama, ceza hesaplama, yargılama gideri hesaplama vs. hukuki hesaplama servislerimiz, temyiz dilekçesi hazırlama formlarımız ve daha birçok hukuki fayda sağlayan araçlarımızla siz değerli üyelerimizin yanında olmaktan gurur duyuyoruz.

Sitemizin en değerli servisi olan "Yeni / Güncel İçtihatlar" e-posta aboneliği servisimiz sayesinde takip ettiğimiz güncel ve önemli içtihatları anlık olarak sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Değerli bilgilerini ve emeklerini hiç bir karşılık beklemeksizin bizlerle paylaşan global moderatörümüz, moderatörlerimiz, editörlerimiz ve kıdemli üyelerimize teşekkürü borç biliyor, hep birlikte ve her geçen gün kendimizi geliştirmekten heyecan duyuyoruz.

Hukukumuzun gelişmesi adına, yargı kararlarının herkese açık olması ve serbestçe paylaşılabilmesi ilkesi çerçevesinde, bağımsız, tarafsız ve karşılıksız duruşumuzu ilkelerimiz doğrultusunda devam ettireceğimize dair sözümüzü bir kez daha tekrarlıyor, saygılar sunuyoruz.

Kararara.com Site Yönetimi.

İlkemiz, hukukun adaletli dağıtılabilmesi için yargı kararlarının paylaşımına daha çok önem vermektir.
kararara.com sitesi, paylaşılan kararların yargısal faaliyetlerde kullanılmasında herhangi bir hak ve sorumluluk kabul etmemektedir.

seyyah Kıdemli (**) Üye

Mesajlar: 245


İnsanlık namına yapmış olduğunuz, Her türlü , Çalışma , Gayret , Emek ve Yardımlarınız için Teşekkür eder;Çalışmalarınızın nice uzun yıllar devamını dilerim...

Güntülü Kullanıcı avatarı
Moderatör

Mesajlar: 2827


Sayın admin ve teoman üstadın yıllarca gerçekten menfaat, çıkar ve yılgınlık göstermeden vermiş olduğu emeklerini taktire şayan görüyor ve tebrik ediyorum. Nice 7 yıllara
www.kararara.com

murat5144 Kıdemli (*) Üye

Mesajlar: 76


NİCE YAŞLARA

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

Mesajlar: 21699


::5
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

ozgurh Site Üyesi

Mesajlar: 3


sizi geç buldum ama kolay kolay bırakmayacak gibiyim :) :)

seyyah Kıdemli (**) Üye

Mesajlar: 245


Nice uzun yıllara...Emekleriniz için teşekkür ederim....

yusufkeman04 Kıdemli (*) Üye

Mesajlar: 78


Site Sadece Vicdanı Ahlakı İnsanı Bilgi Odaklı.Gerek Emek, gerek bilgi ve düşüncelerinden faydalandığımız değerli yönetici ve üyelere teşekkür etmeyi bir Borç biliyorum. Tşk ederim. İyiki Varsınızın başarılarınızın devamını dilerim.saygılarımla

Aydın Develi Site Üyesi

Mesajlar: 7


Tebrikler... Teşekkürler...


Dön Site Duyuruları ve Güncellemeleri