Forum ana sayfa HUKUKİ PAYLAŞIM FORUMLARI Basından Hukuk Haberleri AVUKAT, BORÇLUNUN YARARINA DAHİ OLSA TACİZ EDEN MESAJ GÖNDEREMEZ

AVUKAT, BORÇLUNUN YARARINA DAHİ OLSA TACİZ EDEN MESAJ GÖNDEREMEZ

Yazılı ve görsel basında yer alan, hukukla veya yargı kararlarıyla ilgili haberlerin paylaşıldığı platform

ugura Kıdemli (**) Üye

Babamin 7000 tl lik bir borcu vardi tebligat geldi 7 is gunu icinde itiraz hakkimiz var ancak ayni gun babam Beni aradi oglum savci bana telefon etti diye para odenmezse hapse girecekmisim dedi yav savci seni aramaz diorum yok inanmio adam neyse geri aradik numarayi amca yanlis anlamis dediler tamam borca itiraz edicez dedim oyle bi hakkiniz yok diyo yav bugun geldi daha 7 gun hakkimiz var diyorum hukuku bize ogretme diyor neyse babam emekli gitti kredi cekti ustune ertesi gunu itiraz hakki olmasina ragmen tehditten korktugu cekindigi icin itiraz etmedi kanuni hakkini kullandirtmadilar

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

ugura yazdı:
Babamin 7000 tl lik bir borcu vardi tebligat geldi 7 is gunu icinde itiraz hakkimiz var ancak ayni gun babam Beni aradi oglum savci bana telefon etti diye para odenmezse hapse girecekmisim dedi yav savci seni aramaz diorum yok inanmio adam neyse geri aradik numarayi amca yanlis anlamis dediler tamam borca itiraz edicez dedim oyle bi hakkiniz yok diyo yav bugun geldi daha 7 gun hakkimiz var diyorum hukuku bize ogretme diyor neyse babam emekli gitti kredi cekti ustune ertesi gunu itiraz hakki olmasina ragmen tehditten korktugu cekindigi icin itiraz etmedi kanuni hakkini kullandirtmadilar

Kandıra bilirmiyim taktikleri uyguluyorlar kanan vatandaşta korkudan borçlu olsun olmasın gidip ödüyor.
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

Güntülü Kullanıcı avatarı
Moderatör

ugura yazdı:
Babamin 7000 tl lik bir borcu vardi tebligat geldi 7 is gunu icinde itiraz hakkimiz var ancak ayni gun babam Beni aradi oglum savci bana telefon etti diye para odenmezse hapse girecekmisim dedi yav savci seni aramaz diorum yok inanmio adam neyse geri aradik numarayi amca yanlis anlamis dediler tamam borca itiraz edicez dedim oyle bi hakkiniz yok diyor yav bugun geldi daha 7 gün hakkimiz var diyorum hukuku bize ögretme diyor neyse babam emekli gitti kredi cekti ustune ertesi gunu itiraz hakki olmasina ragmen tehditten korktugu cekindigi icin itiraz etmedi kanuni hakkini kullandirtmadilar

Bu tip insanları taciz eden soytarıları şikayet edeceksiniz ki akılları başlarına gelsin.
www.kararara.com

ugura Kıdemli (**) Üye

Bu tip olaylar basimiza cok geldi ,akrabalarin aranmasi artik en masumu ayrica sizlerin sayesinde veya tecrube ile ogrendigimiz seyleri aktarirsak vay halimize sikayet konusuna gelince borclu insan kendini yenik ve haksiz hissedio sikayette edemiyo belki mantiksiz hukukcular aykiri ancak durum bu

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

ugura yazdı:
Bu tip olaylar basimiza cok geldi ,akrabalarin aranmasi artik en masumu ayrica sizlerin sayesinde veya tecrube ile ogrendigimiz seyleri aktarirsak vay halimize sikayet konusuna gelince borclu insan kendini yenik ve haksiz hissedio sikayette edemiyo belki mantiksiz hukukcular aykiri ancak durum bu

Alacaklının hakkı olduğu kadar, Borçlunun da haklarının olduğunun bilinmesi gerekir. Konu Alacaklının haklarını kullanmak üzere tayin etmiş olduğu bir vekilin işi zıvanadan çıkarıp Borçluyu taciz etmesi, Tehdit etmesi, Huzur ve sükununu bozması hakkını vermez. Her kez haddini bilecek haddini de aşmayacaktır aşan olursa da şikayet etmekte en ufak bir tereddüt gösterilmemesi gerekir.
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

Önceki

Dön Basından Hukuk Haberleri