ESKİ HÜKÜMLÜ VE TERÖRLE MÜCADELEDE MALUL SAYILMAYACAK ŞEKİLDE, İŞÇİ OLARAK .....

nevzatj
Kıdemli * Üye

Re: ESKİ HÜKÜMLÜ VE TERÖRLE MÜCADELEDE MALUL SAYILMAYACAK ŞEKİLDE, İŞÇİ OLARAK .....

Mesaj gönderen nevzatj » 18 Ağu 2018 13:39

Teoman Bey Bu sitenin nedenli etkili ve büyük bir hizmet yaptığına bir kez daha şahit oldum, sizler yönetmeliği paylaştınız ben size Denetimliler bu belgeye hak kazanıyormu diye sormuştum.
Sizler Net olarak evet dediniz.
Bende Adliyede tabiri caizse söke söke bu hakkımı kullandım belgeyi aldım.
Adliyedeki memurlar açık yönetmeliğe rağmen Sayın Savcıya efendim bu belgeyi biz daha önce hiç bir Denetimliye vermedik vs. Şeklinde söylemlerle belgeyi hazırlamak istemediler,
Sayın Savcıdan Allah razı olsun ben imzalayacağım yazın getirin dedi; bana git dosyanın olduğu yerden al vs. Diyebilirdi.

Devlet kanun koyuyor yönetmelik hazırlıyor ama uygulamada Örneğin HAGB kararlarını veya Sanık lehine kararları vermede bir çok şeyde duraksamalar var, Malesef bazı sanık Avukatlarıda ya bilgisizlik ya da ilgisizlikten bazı müdahaleleri sanık lehine yapamıyorlar,

Sanık Hüküm giyiyor, istinaf onaylıyor sonrasıda sanık Avukatı (bazıları) tamam her şey bitti diyor,
Bunun Yazılı emirle bozma istemi var, Anayasa Mahkemesi süreci var vs. Bu haklar neden kullanılmıyor ve ya Sanığa bak böyle böyle de bir hakkın var denmiyor.

Bu vesileyle yeri doldurulamaz bir hizmet yapan bu sitenin kurulmasında burada insanlara yardımcı olunmasında emeği geçenlerden Allah Razı olsun.

Kullanıcı avatarı
teoman
Global Moderatör
Meslek: "Haksızlığa sapıp bütün insanların senin peşinden gelmeleri yerine, adaletli davranıp tek başına kalman daha iyidir."

Re: ESKİ HÜKÜMLÜ VE TERÖRLE MÜCADELEDE MALUL SAYILMAYACAK ŞEKİLDE, İŞÇİ OLARAK .....

Mesaj gönderen teoman » 18 Ağu 2018 16:06

Rica ederim.
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM