Denetimli Serbestlik ile ilgili tebligat geldi içeriğini anlamadım.?

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...
WEgnerlove
Site Üyesi

Denetimli Serbestlik ile ilgili tebligat geldi içeriğini anlamadım.?

Mesaj gönderen WEgnerlove » 19 May 2018 01:51

Merhaba herkese hayırlı sahurlar öncelikle evime tebliğat kağidi geldi denetimli serbestlik ve muhratliga gittim kagit aşdiö kagita yurdişi çıkma yasaginiz vs tür şeyler yaziyor e devlet baktigimdaysa adima açilmiş dava göremiyorum ve birşey yaptigimi sanmiyorum daha doğrusu yapmadim mahkemeye herhangi bir yere çıkmadim ve 10. Sulh mahkemesinden geldi lütfen yardımcı olunuz sinava hazirlaniyorum aklımı veremiyorum birtürlü.

Kullanıcı avatarı
teoman
Global Moderatör
Meslek: "Haksızlığa sapıp bütün insanların senin peşinden gelmeleri yerine, adaletli davranıp tek başına kalman daha iyidir."

Re: Denetimli Serbestlik ile ilgili tebligat geldi içeriğini anlamadım.?

Mesaj gönderen teoman » 19 May 2018 11:38

WEgnerlove yazdı:Merhaba herkese hayırlı sahurlar öncelikle evime tebliğat kağidi geldi denetimli serbestlik ve muhratliga gittim kagit açtım kağıtta yurdişi çıkma yasaginiz vs tür şeyler yaziyor e devlet baktigimdaysa adima açilmiş dava göremiyorum ve birşey yaptigimi sanmiyorum daha doğrusu yapmadim mahkemeye herhangi bir yere çıkmadim ve 10. Sulh mahkemesinden geldi lütfen yardımcı olunuz sinava hazirlaniyorum aklımı veremiyorum birtürlü.

O kağıdın isimler ve mahkeme ismi ve esas, karar numaralarını gizleyerek yayınlarsanız bizde okur ne olduğunu anlamaya çalışırız, bu şekil mesajınızdan bizde bir şey anlamadık doğrusu.
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

lorne malvo
Site Üyesi

Re: Denetimli Serbestlik ile ilgili tebligat geldi içeriğini anlamadım.?

Mesaj gönderen lorne malvo » 13 Şub 2019 16:00

teoman yazdı:
WEgnerlove yazdı:Merhaba herkese hayırlı sahurlar öncelikle evime tebliğat kağidi geldi denetimli serbestlik ve muhratliga gittim kagit açtım kağıtta yurdişi çıkma yasaginiz vs tür şeyler yaziyor e devlet baktigimdaysa adima açilmiş dava göremiyorum ve birşey yaptigimi sanmiyorum daha doğrusu yapmadim mahkemeye herhangi bir yere çıkmadim ve 10. Sulh mahkemesinden geldi lütfen yardımcı olunuz sinava hazirlaniyorum aklımı veremiyorum birtürlü.

O kağıdın isimler ve mahkeme ismi ve esas, karar numaralarını gizleyerek yayınlarsanız bizde okur ne olduğunu anlamaya çalışırız, bu şekil mesajınızdan bizde bir şey anlamadık doğrusu.

Teoman bey, bana da 2 ay içinde 2. Tebligatim gelecek. Ilki savciliktan geldi, denetimli serbestlik aldim. Simdi de 2. Kagit gelecekmis DS bürosundan. Sorum şu: bu kagit geldiginde evde yoksam kapıya ihbarname yapistirirlar mi? Savciliktan gelen ilk kagitta eğer evde yoksan kapiya not yapistiriyorlarmis. Ayni islem DS burosundan gelecek 2. Tebligat için de uygulanir mi? Pek evde olamiyorum da.. bir de ne kadar zamanda gelir, 2 ay mı?