Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI İnfaz Hukuku Denetimde imza atarken kamuya çalışma 50/1-f hk.

Denetimde imza atarken kamuya çalışma 50/1-f hk.

Ceza ve Güvenlik Tedbirlerinin İnfazı, İnfazın Ertelenmesi, Denetimli Serbestlik, Koşullu Salıverilme, Adli Sicil (Sabıka) ve Arşiv Kaydı, GBT, Özel veya Genel Af, Ceza İnfaz Kurumları, Özel İnfaz Çeşitleri, Açık Ceza İnfaz Kurumuna Ayrılma...

admin Kullanıcı avatarı
Site Yöneticisi

adnanali3737 yazdı:
Merhabalar hayırlı akşamlar mahkeme kagidinin fotosunu size yolladım bir önceki sorumun cevabını verirseniz memnun olurum iyi çalışmalar saolun...

Merhaba,

Tarafınızdan bize ulaşan bir resim bulunmamaktadır.

İlkemiz, hukukun adaletli dağıtılabilmesi için yargı kararlarının paylaşımına daha çok önem vermektir.
kararara.com sitesi, paylaşılan kararların yargısal faaliyetlerde kullanılmasında herhangi bir hak ve sorumluluk kabul etmemektedir.

adnanali3737 Site Üyesi

Resimi gönderemiyorum sadece sizlerden şunu öğrenmek istiyorum kamu hizmeti cezası kesinleştiği zaman benim ki kesinleşti, 6 Ay 20 Gün bu cezaya uyulmadığı takdirde cezam 10 yıl dan aşağı olduğu için açık cezaevi infaz kurumunda denetimli serbestlik yasasından faydalanabilir miyim ? Teşekkür ederim.

Önceki

Dön İnfaz Hukuku