Denetimde imza atarken kamuya çalışma 50/1-f hk.

Ceza ve Güvenlik Tedbirlerinin İnfazı, İnfazın Ertelenmesi, Denetimli Serbestlik, Koşullu Salıverilme, Adli Sicil (Sabıka) ve Arşiv Kaydı, GBT, Özel veya Genel Af, Ceza İnfaz Kurumları, Özel İnfaz Çeşitleri, Açık Ceza İnfaz Kurumuna Ayrılma...
Kullanıcı avatarı
Admin
Site Yöneticisi
Meslek: Hukukçu
İletişim:

Re: Denetimde imza atarken kamuya çalışma 50/1-f hk.

Mesaj gönderen Admin » 25 Eki 2018 09:30

adnanali3737 yazdı:Merhabalar hayırlı akşamlar mahkeme kagidinin fotosunu size yolladım bir önceki sorumun cevabını verirseniz memnun olurum iyi çalışmalar saolun...
Merhaba,

Tarafınızdan bize ulaşan bir resim bulunmamaktadır.

İlkemiz, hukukun adaletli dağıtılabilmesi için yargı kararlarının paylaşımına daha çok önem vermektir.
kararara.com sitesi, paylaşılan kararların yargısal faaliyetlerde kullanılmasında herhangi bir hak ve sorumluluk kabul etmemektedir.

adnanali3737
Site Üyesi

Mesaj gönderen adnanali3737 » 10 Oca 2019 13:08

Resimi gönderemiyorum sadece sizlerden şunu öğrenmek istiyorum kamu hizmeti cezası kesinleştiği zaman benim ki kesinleşti, 6 Ay 20 Gün bu cezaya uyulmadığı takdirde cezam 10 yıl dan aşağı olduğu için açık cezaevi infaz kurumunda denetimli serbestlik yasasından faydalanabilir miyim ? Teşekkür ederim.

adnanali3737
Site Üyesi

Mesaj gönderen adnanali3737 » 01 Şub 2019 14:19

Sorumu cevaplarsanız sevinirim ? ,Teşekkür ederim ...

Kullanıcı avatarı
teoman
Global Moderatör
Meslek: "Haksızlığa sapıp bütün insanların senin peşinden gelmeleri yerine, adaletli davranıp tek başına kalman daha iyidir."

Mesaj gönderen teoman » 01 Şub 2019 15:20

Kanaatimce cezanın yarısı veya tamamı çektiriliyor diye biliyorum. Yani 6 Ay 10 gün ceza yarı açığa girdi çıktı ile denetimli serbestlik uygulanmadığını düşünüyorum.
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

izzetfb1234
Site Üyesi

Mesaj gönderen izzetfb1234 » 01 Şub 2019 19:06

Teoman Bey
Benim 1 dosyadan 2 farklı hapis cezam var suç 2015 de işlendi
1. Dosya hırsizlik hırsîzlıktan 4 yıl hapis cezası aldım
12 gün yattım ve denetim serbestlik tabi tutuldum 2 sene boyunca sorunsuz şekilde imza attım seminerlere gittim
2. Dosyam 2 yıl kamu cezası geldi kesilmiş gelen 2yıl ilk dosya ile içtima olunup mu yargılanîr yoksa ayŕi ayrımı yanlız 1. Cezadan 5 yıl olaya karışmama veriyor hagb bu 2. Gelen dosya 5 yıllık olaya karışmama süreci de gelmiyor önce geliyor yani yine 5 yıl içi de birşey işlememis oluyor 1. Ceza herşeyi bitti denetimi filende 2. Dosya itirazda kesinleşmesi bekliyor avukat 2 yıl ayrı değerlendirilir diyor denetim görür düşuncesinde
Not 2. Dosyadan ertelenme verilmemiş
Dikkate alırsanız teşekkür ederim

Kullanıcı avatarı
Admin
Site Yöneticisi
Meslek: Hukukçu
İletişim:

Mesaj gönderen Admin » 03 Şub 2019 03:59

izzetfb1234 yazdı:Teoman Bey
Benim 1 dosyadan 2 farklı hapis cezam var suç 2015 de işlendi
1. Dosya hırsizlik hırsîzlıktan 4 yıl hapis cezası aldım
12 gün yattım ve denetim serbestlik tabi tutuldum 2 sene boyunca sorunsuz şekilde imza attım seminerlere gittim
2. Dosyam 2 yıl kamu cezası geldi kesilmiş gelen 2yıl ilk dosya ile içtima olunup mu yargılanîr yoksa ayŕi ayrımı yanlız 1. Cezadan 5 yıl olaya karışmama veriyor hagb bu 2. Gelen dosya 5 yıllık olaya karışmama süreci de gelmiyor önce geliyor yani yine 5 yıl içi de birşey işlememis oluyor 1. Ceza herşeyi bitti denetimi filende 2. Dosya itirazda kesinleşmesi bekliyor avukat 2 yıl ayrı değerlendirilir diyor denetim görür düşuncesinde
Not 2. Dosyadan ertelenme verilmemiş
Dikkate alırsanız teşekkür ederim
İlk suçtan 2 yıllık denetim süresini sorunsuz tamamladığınızı belirttiğinize göre, ikinci suçtan yine denetimli serbestlikten yararlanırsınız. Her iki suç artık toplanmaz ve girdi çıktı ile serbest kalırsınız diye tahmin ediyorum. Ancak bu tahmin infaz dosyalarınızı bilmeden sadece sizin anlattıklarınıza dayanmaktadır. En doğru hesaplamayı infaz dosyalarınızın bulunduğu infaz savcılığı yapacaktır.
İlkemiz, hukukun adaletli dağıtılabilmesi için yargı kararlarının paylaşımına daha çok önem vermektir.
kararara.com sitesi, paylaşılan kararların yargısal faaliyetlerde kullanılmasında herhangi bir hak ve sorumluluk kabul etmemektedir.

adnanali3737
Site Üyesi

Mesaj gönderen adnanali3737 » 06 Şub 2019 13:29

Teşekkür Ederim Bilgi verdiğiniz için ALLAH razı olsun...

Kullanıcı avatarı
teoman
Global Moderatör
Meslek: "Haksızlığa sapıp bütün insanların senin peşinden gelmeleri yerine, adaletli davranıp tek başına kalman daha iyidir."

Mesaj gönderen teoman » 06 Şub 2019 15:11

Rica ederiz.
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM