Forum ana sayfa HUKUKİ PAYLAŞIM FORUMLARI Mesleki Konular ve Haberler Uyap sms hakkında bilgi ?

Uyap sms hakkında bilgi ?

Hakimlik, Savcılık, Avukatlık, Noterlik, Kamu Avukatlığı, Hukuk Öğretimi, Hukuk Fakülteleri ve diğer mesleki konu ve haberlerin serbestçe paylaşılabildiği platform...

Mesaj 10 Tem 2018 19:26
okankaan Site Üyesi

idare mahkemesinde bir dosyam vardı. 4060 a son işlem diyerek mesaj attım, şu mesaj geldi, ne demek acaba, teşekkür ederim..2017/XXXX nolu dosyada en son yapilan islem:dava dosyasina ait karar evraki haci isimli kisi tarafindan goruntulenmistir B003...Bu karar verilmiş mi demek acaba, gecen hafta kalem esas hakkıAcaba karat verildide yazılıp onaylanmayımı bekliyornda karar için bekliyor demişlerdi şimdi bu mesaj geldi...

Mesaj 11 Tem 2018 10:27
Güntülü Kullanıcı avatarı
Moderatör

okankaan yazdı:
idare mahkemesinde bir dosyam vardı. 4060 a son işlem diyerek mesaj attım, şu mesaj geldi, ne demek acaba, teşekkür ederim..2017/XXXX nolu dosyada en son yapilan islem:dava dosyasina ait karar evraki haci isimli kisi tarafindan goruntulenmistir B003...Bu karar verilmiş mi demek acaba, gecen hafta kalem esas hakkıAcaba karat verildide yazılıp onaylanmayımı bekliyornda karar için bekliyor demişlerdi şimdi bu mesaj geldi...

Bu konuda mesaj içeriğinize göre tam bir yanıt vermemiz mümkün değilde dosyanın tarafınızca görüntülendiğini belirtir mesaj olarak algılıyorum. Zaten karar verilmiş olsa beklemeden tarafınıza tebliği yapılır.
www.kararara.com

Mesaj 11 Tem 2018 13:40
okankaan Site Üyesi

Görüntüleyen kişi aynı mahkemedeki hakim. Bi avukat arkadaşda karar verilmiş onaylanıp yayınlamı bekliyor dedi

Mesaj 11 Tem 2018 13:47
okankaan Site Üyesi

Görüntüleyen kişi hakim, aynı idare mahkemesinde. Bi avukat arkadaşta karar verilmiş olup onaylanmayı bekliyor olabilir dedi.

Mesaj 11 Tem 2018 16:41
av.kazım Site Üyesi

Davanızın son durumunu karar verilip verilmediğini E-devlet sistemi üzerinden kontrol edebilirsiniz.

• POPULER KONULAR

Dön Mesleki Konular ve Haberler