Vergi borcu ödenmezse ne olur?

Sözleşme, Alım Satım, Bağış, Kefalet, Vekalet, Tazminat Davaları, Kusur Sorumluluğu, Sebepsiz Zenginleşme, Haksız Fiil, Faiz, Temerrüt Faizi, Gecikme Faizi, Zamanaşımı...
ugura
Kıdemli *** Üye

Re: Vergi borcu ödenmezse ne olur?

Mesaj gönderen ugura » 01 Ağu 2019 20:40

Teoman bey yani kısaca burada amaç hapis cezası vermek değil şahsın mal beyanında bulunmasını sağlamak mı ?ya da tazyik hapsi verildiğinde mal beyanında bulunulursa ceza ortadan kalkıyor mu ? Benim sorum mal beyanı özelinde

Kullanıcı avatarı
teoman
Global Moderatör
Meslek: "Haksızlığa sapıp bütün insanların senin peşinden gelmeleri yerine, adaletli davranıp tek başına kalman daha iyidir."

Mesaj gönderen teoman » 01 Ağu 2019 20:44

ugura yazdı:
01 Ağu 2019 20:40
Teoman bey yani kısaca burada amaç hapis cezası vermek değil şahsın mal beyanında bulunmasını sağlamak mı ?ya da tazyik hapsi verildiğinde mal beyanında bulunulursa ceza ortadan kalkıyor mu ? Benim sorum mal beyanı özelinde
Amaç mal beyanında bulunması, koluna girdikleri an ben mal beyanında bulunuyorum dediğinde her şey orada duruyor ve iş bitiyor ceza evine falan götürmüyorlar. Ceza falan ortadan kalkıyor
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

ugura
Kıdemli *** Üye

Mesaj gönderen ugura » 06 Ağu 2019 18:48

tesekkür ederim Teoman bey

Kullanıcı avatarı
teoman
Global Moderatör
Meslek: "Haksızlığa sapıp bütün insanların senin peşinden gelmeleri yerine, adaletli davranıp tek başına kalman daha iyidir."

Mesaj gönderen teoman » 06 Ağu 2019 20:56

Rica ederiz.
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM