Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Ceza Hukuku HAGB KARARI TERÖR SUÇLAMASI İLE VERİLMİŞSE MEMURİYETE DÖNÜŞE ENGEL OLUR MU

HAGB KARARI TERÖR SUÇLAMASI İLE VERİLMİŞSE MEMURİYETE DÖNÜŞE ENGEL OLUR MU

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...

kemooo Site Üyesi

Memurken ihraç edilip tutuklandım ve sonrasında 1.6 yıl alarak HAGB verildi bu durumda yargı yolunu kullanarak memuriyete dönebilir miyim?Danıştayın bu konuda bir çok kararı var ancak yeni 657 kanunu ile dönemeyeceğime dair düşünceler var fakat öyle bile olsa şahsımla yapılan işlemler eski 657 zamanındaydı düşüncelerinizi merak ediyorum şimdiden herkese teşekkür ederim.

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

kemooo yazdı:
Memurken ihraç edilip tutuklandım ve sonrasında 1.6 yıl alarak HAGB verildi bu durumda yargı yolunu kullanarak memuriyete dönebilir miyim?Danıştayın bu konuda bir çok kararı var ancak yeni 657 kanunu ile dönemeyeceğime dair düşünceler var fakat öyle bile olsa şahsımla yapılan işlemler eski 657 zamanındaydı düşüncelerinizi merak ediyorum şimdiden herkese teşekkür ederim.

Bu konuda karışıklık olup tam net bir durum ortada olmadığı için tam olarak bende emin değilim.
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

kemooo Site Üyesi

Nasıl net bilgiye ulaşabiliriz bir tanıdık avukatın müvekkili dönmüş

Güntülü Kullanıcı avatarı
Moderatör

Bu konuda bende bir araştırma yapayın bu hususta kararlar vardır sanırım var ise buraya eklerim.
www.kararara.com

kemooo Site Üyesi

İlginiz için çok teşekkür ederim benim durumumda oldukça çok kişi var inşallah olumlu sonuçlar alırız.

Sonraki

Dön Ceza Hukuku