Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Aile ve Boşanma Hukuku DARP EDİLDİM VE HAKARET KÜFÜRLER EDİLDİ.

DARP EDİLDİM VE HAKARET KÜFÜRLER EDİLDİ.

Kişiler, Ad ve Soyad Düzeltme, Yaş Düzeltme, Aile, Nişanlılık, Evlilik, Ayrılık, Boşanma, Nafaka ve Tazminat, Velayet, Vesayet, Mal Paylaşımı, Evlat Edinme, Babalık ve Tanıma...

perspektif089 Site Üyesi

Merhabalar,

Ben bir evlilik yaptım ilk evliliğim ve başka evliliğim yok.Bu evlilikte ailesiyle beraber planlı olarak beni kandırdılar. Kandırıldım ve evimin tüm eşyalarını param parça ettiler resimlerini aldık fakat çoğu saldırı ve kötülüklerine karşı tarafları şikayet etmedik olaylar büyümesin ve yuva yıkılmasın diye ama yuvamı yıkmışlardı. Buna rağmen büyüklerimin desteğiyle şikayette bulunmadık. Evi terk ederek hakkımda iftiralar ve yalanlarla ailesine hatta çevreye karşı beni kışkırtıp kan düşmanı edecek seviyeye kadar getirdi. Linç girişimi için tehditler bile aldım. Ama asla şikayetçi olmadım çünkü olayı onlar büyütüyorlardı ve artık fazla sürmeden kaale almayıp şehirden uzaklaştım. Uzaklaştığım şehirde ikamet ediyorum fakat bayram için ailemin yanına gelmek zorundaydım geldim ve berbere giderken yolda beni dolandıran kandıran şahsın babası üstüme saldırarak yumruklar saldırdı ben bunları yakın savunma sanatıyla bloke etmeme rağmen birşey yapamayınca küfürler etmeye başladı ve elindeki yarım kg yakın anahtarlıkları bana fırlattı dudağıma geldi şişti fakat dudağım patlamadı. Elimde ufak kızarıklık aşınması oldu. Kafama karşın ne kadar korunsamda yüzümü korumayı başardım kafama 4 5 kez yumruklar isabet etti. Şişlik vs vardı lakin karakol ve hastane arası gidene kadar kendiliğinden göze çok gözükmedi doktor lezyon olmadığını söyleyerek sadece ufak bariz olmayacak şekilde şişliklerin var biz lezyonları yazıyoruz diyince ısrarladım ama nafile ne yazdığını bilmiyorum fakat şikayetlerini belirticeğim dedi. Şikayetlerimde şiddetli göz ve baş ağrım baş dönmesi vardı belirttim.Doktorda halen devam ederse tomografi çekeriz sonra gelirsin dedi. Tmm dedim ayrıldım karakola gidip şikayetimi ifademi verip koruma talebinde bulundum. Karşı taraf bana tuzağı şu 50 bin maddi 50 bin manevi tazminat isteyerek üstüne nafaka istiyorlar. Mahkemeye verildim şuan kamu davasıda açıldı onların şikayeti ve temyizi yüzüne. Çünkü gerçekten büyük bir tuzağa düşürüldüm farkında değildim. Tarafıma olayların başından beri küfürler hakaretler tehditler asla kesilmedi. Ama ben şikayetçi olmama rağmen sürekli üstümüze geldiler halen gelmekteler artık şikayetçi olup sonuna kadar gideceğim bunun sonunda ölümde olsa hakkımı asla yedirmeyeceğim rabbim bunların ve bunlar gibi şerlilerin şerrinden bizleri korusun amin.

Benim şuan ki bana karşı yapılan saldırıda kahvede otururken saldırdı ve yanında bir kaç tanıdığı şahıslar vardı onlarda bana dönüp küfür hakaretlerle üstüme yürüdüler ama dokanmadılar o anda polisi arasamda nafile kontrol noktasına gel diyip ne alakaysa aciliyetimde mağdur edildim. Karakola ve hastaneye yürüyerek gitmek zorunda bırakıldım ekipte yok denildi. O zaman kaybında maalesef şişlerde sönmeye başladı. Bu tanımadım şahısları yalancı tanık tutarak bana iftira atabilirler mi? Şikayetçi oldum küfür hakaret darp etme saldırma ve tehditlerin hepsini sıraladım şahit olarak gün verildi o gün gidip şahitlerimle gerekenleri vereceğiz. Karşı tarafa ne gibi yaptırımlar olur ve ne gibi hakkımı onlardan alabilirim yaptırımlar nelerdir? Elini kolunu sallıyarak dışarda gezmesini istemiyorum can güvenliğim yok! ve şuan memleketimde ikametkahım yok çünkü can güvenliğim olmadığındna şehirden uzaklaştım. Uzaklaştığım şehirde ikametkahım bulunuyor. Lütfen bana bu konuda yardımcı olur musunuz? Bu aşamalar nasıl gerçekleşicek? Şikayetimi çekmeyeceğim ne gibi yaptırımlar yapabilirim? Nasıl hareket etmeliyim? BEN KARŞI TARAFA ASLA VURMADIM SAVUŞTURARAK UZAKLAŞTIRDIM VE ETRAFTAKİ İNSANLARIDA ARKAMA ALMAK İÇİN BAK BEN SANA VURMAYACAĞIM BANA VURAMAZSIN BENDEN UZAK GİT DİYEREK YÜKSEK TONLA SESLENDİM HERKES DUYDU FAKAT ÜSTÜME SALDIRMAYA DEVAM ETTİ! ASLA BİR FİİLDE BULUNMADIM. HEMEN OLAYIN YAKININDA MOBESE KAMERASI VAR BUNUN ETKİSİN NE OLUR? NE KADAR FAYDASI OLUR? BANA SALDIRAN VE İFTİRA ATAN BU DOLANDIRI ŞAHISLAR BU ŞİKAYETİMDEN KURTULURLAR MI?

Değerli görüşlerinizi ve bilgilendirmelerinizi beklemekteyim lütfen allah rızası için yardım edin..

Vesselam.

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

Bu olayla ilgili yapmış olduğunuz şikayet ve Hekim raporunda da lezyonların bulunduğunu belirtilmesi sizin basit tıbbi müdahale ile düzele bilecek yaralanmaya maruz kaldığınızı göstermektedir.

Bu nedenle yapılan soruşturmada Mobese kamera kayıtlarının da incelenmesini istemeniz iyi olmuştur. Ayrıca aranızda boşanma davası nedeni ile önceye dayalı bir husumetin oluşu lehinize yorum lana bilir, karşı tarafın göstermiş olduğu tanıkları o kişinin yakınları ve aynı yerde ikamet ettiklerinden dolayı bu konuda hissi ifade vermeleri düşünüle bilir.

Bu olay neticesi O kişi hakkında basit yaralamadan dolayı dava açılır. Bulunduğunuz ilden mahkemesine gire bilirsiniz illaki olayın olduğu yere gelmenize gerek yoktur.
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

perspektif089 Site Üyesi

Çok teşekkür ederim bu arada cimere can güvenliğimin olmamasını 6 aydır ailemin ve benim tehdit edilerek yolumun kesildiğini yapılan okadar saldırıya ve kötülüğe rağmen işler büyümesin yuva bozulmasın diye şikayet etmediğimi belirterek psikolojimin ve hayatımın bozulduğunu hürriyet ve özgürlüğümün kısıtlandığını ve beni darp eden şahsı cimere ismini soy ismini yazarak şikayette bulundum. Bunun etkili olacağını düşünüyorum bu konuda düşünceleriniz nedir?

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

perspektif089 yazdı:
Çok teşekkür ederim bu arada cimere can güvenliğimin olmamasını 6 aydır ailemin ve benim tehdit edilerek yolumun kesildiğini yapılan okadar saldırıya ve kötülüğe rağmen işler büyümesin yuva bozulmasın diye şikayet etmediğimi belirterek psikolojimin ve hayatımın bozulduğunu hürriyet ve özgürlüğümün kısıtlandığını ve beni darp eden şahsı cimere ismini soy ismini yazarak şikayette bulundum. Bunun etkili olacağını düşünüyorum bu konuda düşünceleriniz nedir?

Zaten olayla ilgili kolluk kuvveti işlemi bitirerek evrakınızı savcılığa gönderecektir veya göndermiştir. Yinede CİMR'e de yazmanız iyi olmuş.
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

perspektif089 Site Üyesi

teoman yazdı:
perspektif089 yazdı:

Zaten olayla ilgili kolluk kuvveti işlemi bitirerek evrakınızı savcılığa gönderecektir veya göndermiştir. Yinede CİMR'e de yazmanız iyi olmuş.

Gerçekten allah razı olsun sizden. İnş leyhime sonuçlanarak boşanma davasınıda kazanırım allahın izniyle. Çünkü ben namusumu korumak için çaresiz kalınca şiddetli bir durum oldu eşimle aramda. Eşimi asla affetmicem sevmiyorum nefret etmekteyim çünkü İNSANLIĞA yapılmış en büyük suçları işledi ve işlemekte iftiralardan dolayı kendimi savunsamda çamur atıldı insanın aklına gelmeyecek şeyler yapıldı. Rabbim cümlemizi böyle şeytanlardan korusun inş.

Cevaplarınız ve destekleriniz için allah razı olsun sizden dua ile inş.. Gereken gelişmeleri buraya yazmayı düşünüyorum bu durumu yaşayanların belki gönülleri rahatlar.

Sonraki

Dön Aile ve Boşanma Hukuku