Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Ceza Hukuku Aynı olay farklı iki dava

Aynı olay farklı iki dava

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...

Mesaj 14 Eyl 2018 12:43
salsa22 Site Üyesi

Bi arkadaşım şu motoru çalmış bana borcu vardı beni aradı gel benim şu motorları var onları satıp sana borcunu vereyim ben de tamam dedim bindim dükkana gidince yakaladılar . 3 şu motoruna ayrı bi dava 1 şu motoruna ayrı bi dava açmışlar 3 şu motorlu olan davadan beraat ettim oteki arkadas da sartli tahliye oldu şimdi 1 şu motoru olan dava var ben bu tahliye olan arkadaşa yazdım görüşmek istemiyorum diye oda bana bi dava daha var alirken beraber oldugumuzu soylerim dedi zaten diğer davada 3 kere ifade alındı değiştirirse nasıl bi tepki verir hakim cezası varmıdır

salsa22 Site Üyesi

Öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkürler . Mustafa bey, alırken benim yanimda idi derse hâkim önceki ifadelere bakarak ne alaka burda böyle demissin şimdi böyle diyosun dermi ? Bide aynı suç olduğundan dolayı ilk celsede bitirirler mi ilk mahkeme 4 celse sürdü de ?

• POPULER KONULAR

Dön Ceza Hukuku