Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI İnfaz Hukuku ERTELEME SÜRESİ İÇİNDE TEKRAR UYUŞTURUCU KULLANMA VEYA BULUNDURMA SUÇU

ERTELEME SÜRESİ İÇİNDE TEKRAR UYUŞTURUCU KULLANMA VEYA BULUNDURMA SUÇU

Ceza ve Güvenlik Tedbirlerinin İnfazı, İnfazın Ertelenmesi, Denetimli Serbestlik, Koşullu Salıverilme, Adli Sicil (Sabıka) ve Arşiv Kaydı, GBT, Özel veya Genel Af, Ceza İnfaz Kurumları, Özel İnfaz Çeşitleri, Açık Ceza İnfaz Kurumuna Ayrılma...

kandamlasi Site Üyesi

peki neden sayfanın son sayfasinda boyle bir yazi yaziyor 352 sayili adli scil kanunun 6 maddesi ve 5271 sayili ceza mahkemesi kamunun 171/5 maddesi uyarinca adli scil kaydina işlenmesi icin adli scile gondermesilmesine birde bir sorum daha olucakti denetim kagidi geldikten sonra kac gün icinde gitmemiz lazim tahrih gün vs yazmiyor kagitta

admin Kullanıcı avatarı
Site Yöneticisi

kandamlasi yazdı:
peki neden sayfanın son sayfasinda boyle bir yazi yaziyor 352 sayili adli scil kanunun 6 maddesi ve 5271 sayili ceza mahkemesi kamunun 171/5 maddesi uyarinca adli scil kaydina işlenmesi icin adli scile gondermesilmesine birde bir sorum daha olucakti denetim kagidi geldikten sonra kac gün icinde gitmemiz lazim tahrih gün vs yazmiyor kagitta

İlk sorunuza yeterince cevap verilmiştir.

Denetimli serbestlik müdürlüğünden gelecek tebligatta tarih saat vs yazar, ona göre hareket edersiniz.
İlkemiz, hukukun adaletli dağıtılabilmesi için yargı kararlarının paylaşımına daha çok önem vermektir.
kararara.com sitesi, paylaşılan kararların yargısal faaliyetlerde kullanılmasında herhangi bir hak ve sorumluluk kabul etmemektedir.

tony3457 Site Üyesi

hocam merhaba benim bi sorum olucaktı

geçen sene polis memurları beni çevirdi fakat üzerimde hiç bir şekilde uyuşturucu madde çıkmadı polis ifadesinde üstümden çıktığını belirtti kendi ifademde üstümden çıkmadığını belirrtiim savcı mahkemeye çıkmadan denetimli serbestlik verdi ve denetimli serbestliğe giderken 6 ay sonra tekrar polisler çevirdi üzerimde hiçbir şekilde uyuşturucu bir cisim çıkmadı şu araç plakalı araçda çıkdığını belirrtti 0,8 gr olarak belirttilerbenim ifademde üzerimden çıkmadığını belirttim hakkımda denetimli serbestlik bozulduğuba dair mahkeme kararı çıkdı martın 4 dünde mahkemem var

nasıl bi cezaya tabi tutunurum

hiç bir şekilde benim üzerimden bir cisim çıkmadı maddelerde parmak izim de yok araçda çıkdığını belirterek benim adıma öyle bi araçda yok nasıl bi yol izlersem ceza almam avukat tutsam faydası olurmu hocam

hocam benim için çok önemli ceza alırsam hayatım kararma sebebi olur

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

tony3457 yazdı:
hocam merhaba benim bi sorum olucaktı

geçen sene polis memurları beni çevirdi fakat üzerimde hiç bir şekilde uyuşturucu madde çıkmadı polis ifadesinde üstümden çıktığını belirtti kendi ifademde üstümden çıkmadığını belirrtiim savcı mahkemeye çıkmadan denetimli serbestlik verdi ve denetimli serbestliğe giderken 6 ay sonra tekrar polisler çevirdi üzerimde hiçbir şekilde uyuşturucu bir cisim çıkmadı şu araç plakalı araçda çıkdığını belirrtti 0,8 gr olarak belirttilerbenim ifademde üzerimden çıkmadığını belirttim hakkımda denetimli serbestlik bozulduğuba dair mahkeme kararı çıkdı martın 4 dünde mahkemem var

nasıl bi cezaya tabi tutunurum

hiç bir şekilde benim üzerimden bir cisim çıkmadı maddelerde parmak izim de yok araçda çıkdığını belirterek benim adıma öyle bi araçda yok nasıl bi yol izlersem ceza almam avukat tutsam faydası olurmu hocam

hocam benim için çok önemli ceza alırsam hayatım kararma sebebi olur

Bu konuda gerçekten bir ceza avukatından yardım almanı öneriyorum, Bazı üyelerimiz işlenmediği halde işlenmiş gibi gösterilerek mağdur edildikleri konusunda sitemizde yakınmalarda bulunduğu mesajlarından anlaşılmaktadır.

Örnek olay.

viewtopic.php?f=21&t=475703
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

tony3457 Site Üyesi

hocam ben her türlü teste hazırım fakat avukat tutacak gücüm yok kendi savunmamı kendim yapmak istiyorum darp raporumda var herşeyim var polis memuru uyusutrucuya yerde buldu benim olduğumda dair ifade yazdı motor kullanıodum bnde faket benim motor ehliyetim yok ona ceza kesmedi normalde kesmesi lazımdı ben de ona göre ifade versem iş yaparmı

ÖncekiSonraki

Dön İnfaz Hukuku