Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Aile ve Boşanma Hukuku İcra kanalı ile çocuk teslimi hakkında

İcra kanalı ile çocuk teslimi hakkında

Kişiler, Ad ve Soyad Düzeltme, Yaş Düzeltme, Aile, Nişanlılık, Evlilik, Ayrılık, Boşanma, Nafaka ve Tazminat, Velayet, Vesayet, Mal Paylaşımı, Evlat Edinme, Babalık ve Tanıma...

Esle.eslem Site Üyesi

Avukatimin önceligi boşanma davasının esası cocuga odaklandigimizda davayi kaçırdığı noktalar olduğu görüşünde.. ama benim önceligim bir anne olarak evladimin psikolojisi kisisel iliskinin duzunlemesi konusunda tekrar bir dava acmam gerektigini dile getirdiniz yanlış anlamadiysam bu surecinde uzun zaman aldığını gördüm araştırdığım emsal kararlardan dolayı bilgilendirdiginiz için teşekkürler.

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

Esle.eslem yazdı:
Avukatimin önceligi boşanma davasının esası cocuga odaklandigimizda davayi kaçırdığı noktalar olduğu görüşünde.. ama benim önceligim bir anne olarak evladimin psikolojisi kisisel iliskinin duzunlemesi konusunda tekrar bir dava acmam gerektigini dile getirdiniz yanlış anlamadiysam bu surecinde uzun zaman aldığını gördüm araştırdığım emsal kararlardan dolayı bilgilendirdiginiz için teşekkürler.

Tekrar dava açmanız değil aynı mahkemeden tekrardan şahsi ilişkinin düzenlenmesi konusunda talepte buluna bilirsiniz.
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

Esle.eslem Site Üyesi

Bu konudaki dilekcelerimiz red görmekte

Önceki

Dön Aile ve Boşanma Hukuku