Forum ana sayfa GENEL FORUMLAR Site Duyuruları ve Güncellemeleri Hesaplama servislerimizin 2019 yılı güncellemeleri hk.

Hesaplama servislerimizin 2019 yılı güncellemeleri hk.

kararara.com sitesi duyuruları ve güncellemeleri ile forum duyurularının yer aldığı paylaşım platformu...

Admin Kullanıcı avatarı
Site Yöneticisi

Mesajlar: 28882Değerli kararara.com kullanıcıları;

Sitemiz bünyesinde bulunan hesaplama servislerimizin 2019 yılı güncellemeleri tamamlanmıştır.

Bu kapsamda;

Ceza Hesaplama Programı - 2019 adlı servisimize Türk Ceza Kanunundaki son değişiklikler işlenmiş ve yeni suç türleri eklenmiştir. Ayrıca siz değerli üyelerimiz tarafından bildirilen bazı hata ve eksiklikler de giderilmiştir.

Yargılama Gideri (Gider Avansı) Hesaplama Programımız ile Vekalet (Avukatlık) Ücreti Hesaplama Programımız 2019 Yılı Harçlar Kanunu Genel Tebliği, 2019 Yılı Gider Avansı Ücret Tarifesi, 2019 Yılı Tanıklık Asgari Ücret Tarifesi ve Bilirkişi Ücret Tarifesi ile 2019 Yılı Avukatlık Asgari Ücret Tarifesi hükümleri baz alınmak suretiyle güncellenmiştir. Yine siz değerli üyelerimiz tarafından bildirilen bazı hata ve eksiklikler de giderilmiştir.

Yine İnfaz (Yatar) Hesaplama Programımız, Kıdem ve İhbar Tazminatı Hesaplama programımız ile Serbest Meslek Makbuzu Hazırlama Programımızda da gerekli güncellemeler sağlanmıştır. Bu programlarda da siz değerli üyelerimiz tarafından bildirilen bazı hata ve eksiklikler giderilmiştir.

Kararara.com sitesi yönetimi olarak güncel mevzuat ve içtihat değişikliklerini anlık olarak takip etmekteyiz. Bu nedenle yıl içinde herhangi bir değişiklik olduğunda servislerimizde gerekli güncellemeleri ivedilikle sağlayacağımızı bildirir, saygılar sunarız.

Faydalı olabilmek dileğiyle...

Kararara.com Site Yönetimi

İlkemiz, hukukun adaletli dağıtılabilmesi için yargı kararlarının paylaşımına daha çok önem vermektir.
kararara.com sitesi, paylaşılan kararların yargısal faaliyetlerde kullanılmasında herhangi bir hak ve sorumluluk kabul etmemektedir.

Muammer F. TEKİN Kullanıcı avatarı
Site Üyesi

Mesajlar: 1


Teşekkürler, elinize sağlık.

Güntülü Kullanıcı avatarı
Moderatör

Mesajlar: 2827


Teşekkürler Sayın Admin
www.kararara.com


Dön Site Duyuruları ve Güncellemeleri