Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Abimin bunalımda olduğu için bilek kesmesi

Abimin bunalımda olduğu için bilek kesmesi

İşveren, İşyeri, İşçi, Taşeron, Müteahhit, Kıdem ve İhbar Tazminatı, İş Akdi, Ücret, İşe İade Davaları, Sendikalar, İş Güvenliği Hukuku, Sosyal Sigortalar, Toplu İş Sözleşmeleri...

iscinedim Site Üyesi

slmlar
abim kerim iskelede elinde falçada ile kablo soyuyor. nasıl oluyorsa falçata bileğini kesiyor. şirket avukatları psikolojik rahatsızlığı olup olmadığının yani rapor ve ilaçların arastırılmasını istiyor. abim antidepresan kullanırdı. şirket bu intihara teşebbüs diyor. çünkü arkadaşlarına bu işten ayrılacağım ama beş parasızım da dediği olmuş birkaç hafta önce. mahkeme ileri tarihe duruşmayı attı. akıbeti ne olur?

admin Kullanıcı avatarı
Site Yöneticisi

iscinedim yazdı:
slmlar
abim kerim iskelede elinde falçada ile kablo soyuyor. nasıl oluyorsa falçata bileğini kesiyor. şirket avukatları psikolojik rahatsızlığı olup olmadığının yani rapor ve ilaçların arastırılmasını istiyor. abim antidepresan kullanırdı. şirket bu intihara teşebbüs diyor. çünkü arkadaşlarına bu işten ayrılacağım ama beş parasızım da dediği olmuş birkaç hafta önce. mahkeme ileri tarihe duruşmayı attı. akıbeti ne olur?

Vermiş olduğunuz bilgiler yetersiz...

Görülmekte olan dava ne davasıdır ve yargılama ne aşamadadır?
İlkemiz, hukukun adaletli dağıtılabilmesi için yargı kararlarının paylaşımına daha çok önem vermektir.
kararara.com sitesi, paylaşılan kararların yargısal faaliyetlerde kullanılmasında herhangi bir hak ve sorumluluk kabul etmemektedir.

iscinedim Site Üyesi

merhaba admin beyim iş mahkemesinde görülmekte olan işçi hakkı davasıdır. daha başka ne tür bilgiler isityorsunuz?

admin Kullanıcı avatarı
Site Yöneticisi

Konu işçi - işveren uyuşmazlığı olduğuna göre, iş hukuku alanında uzman bir avukatın hukuki yardımını almanızı tavsiye ederim.

Buradan elde edeceğiniz bilgiler yetersiz kalıp ağabeyinizin hak kaybına uğramasına sebebiyet verebilir.
İlkemiz, hukukun adaletli dağıtılabilmesi için yargı kararlarının paylaşımına daha çok önem vermektir.
kararara.com sitesi, paylaşılan kararların yargısal faaliyetlerde kullanılmasında herhangi bir hak ve sorumluluk kabul etmemektedir.

Dön İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku