Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Ceza Hukuku Nihai kararda hiçbir indirim yapılmaması itiraz

Nihai kararda hiçbir indirim yapılmaması itiraz

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...

Özgür0606 Site Üyesi

Oncelikle iyi gunler

Asliye ceza mahkemesinde kisilerin huzur ve sukutunu bozma suçundan 9 ay bir hapis cezası verildi fakat cezada hiçbir indirim yapilmadi pismanlik indirimi,ceza indirimi,hagb,gibi sormak istediğim bu cezaya itiraz edicem istinaf dilekcesi vererek ama ben başka ilde ifade verdiğimde pişman olduğumu ve cezanın kamuya yararlı bir işte çalışmak istediğimi ve hagb karari verilmesini talep etmiştim böyle bir sonuç geldi soktayim bu cezanın yatari varmıdır

casa2000 Site Üyesi

Önceden sabıka kaydınız varmıydı yada hagb kararı

Güntülü Kullanıcı avatarı
Moderatör

Özgür0606 yazdı:
Oncelikle iyi gunler

Asliye ceza mahkemesinde kisilerin huzur ve sukutunu bozma suçundan 9 ay bir hapis cezası verildi fakat cezada hiçbir indirim yapilmadi pismanlik indirimi,ceza indirimi,hagb,gibi sormak istediğim bu cezaya itiraz edicem istinaf dilekcesi vererek ama ben başka ilde ifade verdiğimde pişman olduğumu ve cezanın kamuya yararlı bir işte çalışmak istediğimi ve hagb karari verilmesini talep etmiştim böyle bir sonuç geldi soktayim bu cezanın yatari varmıdır

Hakkınızda Mahkumiyete karar veren yerel mahkeme kararında kişi ve kişilerin isim ve kişisel bilgilerini saklayarak buradan yayınlaya bilirseniz ona göre bir yorum yapıla bilir diye düşünüyorum. Mahkemenin seçimlik cezaları neden uygulamadığı gerekçesinin neler olduğu daha rahat anlaşılmış ola bilir.
www.kararara.com

Özgür0606 Site Üyesi

Hagb karari var önceden ama dava istinaf ta

Özgür0606 Site Üyesi

Hagb var ama dosya daha istinaf ta

Sonraki

Dön Ceza Hukuku