KESİNLEŞEN CEZAM HAKKINDA

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...
Dertsiz
Site Üyesi

KESİNLEŞEN CEZAM HAKKINDA

Mesaj gönderen Dertsiz » 14 Oca 2019 00:28

Merhaba Uyuşturucu satın alma suçundan 1 YIL denetimli görmekteydim sadece seminerlere katılma cezası almıştım bitmesine 3 ay kala semineri kaçırdım ve dosyam kapatılarak ilgili mahkemeye gönderildi savcılık iddaneme kabulü sonra açılış bildirimi e devletten göründü fakat 2014 yılından farklı bir suçtan 1 YIL 8 AY cezam temyizdeydi yargıtay 3 gün önce onayıp postaladı bildirisi e devlette dördüm bilgilenmek istediğim konu şu kapatılan denetimli suçum mahkemesi başlamamış olan ile 2014 yılındaki temyizdeki cezam denetimli olur mu? yoksa ceza evindemi bitireceğim şimdiden teşekkürler

Dertsiz
Site Üyesi

Re: KESİNLEŞEN CEZAM HAKKINDA

Mesaj gönderen Dertsiz » 14 Oca 2019 00:54

Ypl Mu ? Bilgisi Olan Kimse !

Kullanıcı avatarı
Güntülü
Moderatör

Mesaj gönderen Güntülü » 14 Oca 2019 08:34

Dertsiz yazdı:Merhaba Uyuşturucu satın alma suçundan 1 YIL denetimli görmekteydim sadece seminerlere katılma cezası almıştım bitmesine 3 ay kala semineri kaçırdım ve dosyam kapatılarak ilgili mahkemeye gönderildi savcılık iddaneme kabulü sonra açılış bildirimi e devletten göründü fakat 2014 yılından farklı bir suçtan 1 YIL 8 AY cezam temyizdey di yargıtay 3 gün önce onayıp postaladı bildirisi e devlette dördüm bilgilenmek istediğim konu şu kapatılan denetimli suçum mahkemesi başlamamış olan ile 2014 yılındaki temyizdeki cezam denetimli olur mu? yoksa ceza evinde mi bitireceğim şimdiden teşekkürler

İlk suçunuz la ilgili mahkeme yargılamayı henüz bitirmemiş belki burada sizin lehinizde bir karar çıka bilir, belki denetimin devamına karar verile bilir, onun için bu kararın sonucunu beklemek gerekir.

B ikinci yargıtaydan onan cezanız için 1 yıl 8 Aylık cezanız için denetimli serbestlikten yararlana bilirsiniz, yarı açık ceza evine girdi çıktı yapılarak denetime çıka bilirsiniz.
www.kararara.com

Dertsiz
Site Üyesi

Mesaj gönderen Dertsiz » 14 Oca 2019 10:30

Güntülü yazdı:
Dertsiz yazdı:Merhaba Uyuşturucu satın alma suçundan 1 YIL denetimli görmekteydim sadece seminerlere katılma cezası almıştım bitmesine 3 ay kala semineri kaçırdım ve dosyam kapatılarak ilgili mahkemeye gönderildi savcılık iddaneme kabulü sonra açılış bildirimi e devletten göründü fakat 2014 yılından farklı bir suçtan 1 YIL 8 AY cezam temyizdey di yargıtay 3 gün önce onayıp postaladı bildirisi e devlette dördüm bilgilenmek istediğim konu şu kapatılan denetimli suçum mahkemesi başlamamış olan ile 2014 yılındaki temyizdeki cezam denetimli olur mu? yoksa ceza evinde mi bitireceğim şimdiden teşekkürler

İlk suçunuz la ilgili mahkeme yargılamayı henüz bitirmemiş belki burada sizin lehinizde bir karar çıka bilir, belki denetimin devamına karar verile bilir, onun için bu kararın sonucunu beklemek gerekir.

B ikinci yargıtaydan onan cezanız için 1 yıl 8 Aylık cezanız için denetimli serbestlikten yararlana bilirsiniz, yarı açık ceza evine girdi çıktı yapılarak denetime çıka bilirsiniz.

Çok Teşekkürler Verdiğiniz Bilgi İçin İyi günler Dilerim.

Kullanıcı avatarı
teoman
Global Moderatör

Mesaj gönderen teoman » 14 Oca 2019 10:34

Rica ederiz
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM