Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Borçlar Hukuku Manevi tazminat istinaf süreci ve teminat yatırma hk.

Manevi tazminat istinaf süreci ve teminat yatırma hk.

Sözleşme, Alım Satım, Bağış, Kefalet, Vekalet, Tazminat Davaları, Kusur Sorumluluğu, Sebepsiz Zenginleşme, Haksız Fiil, Faiz, Temerrüt Faizi, Gecikme Faizi, Zamanaşımı...

eemre88 Site Üyesi

Merhabalar ,

Bir firmaya manevi tazminat davası açmıştım mahkeme benim talep ettiğim ücretin yarısını ödenmesini karar verdi karşı taraf karara itiraz etti ve şuan istinaf mahkemesinde sonucu bekliyoruz sizlere sormak istediğim firma itiraz için teminat olarak kazanılan parayı yatırıyormu çünkü şöyle bir durum söz konusu firma iflasını verdi ben davayı avukatsız açtım ve bütün süreçleri kendim sürdürdüm kimileri teminat olarak yatırıyor istinaf mahkemesi kararı onaylarsa paranı alırsın diyor kimisi iflas olduğu için alamazsın diyor kafam karma karışık oldu bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim şimdiden yorumlarınız teşekkür ederim.

IŞIKDEMİR Kullanıcı avatarı
Editör

İcra takibi başlatmadığınız için tehiri icra söz konusu olmadığından karar, teminat yatırılmadan istinaf edilebilir.
Resim

Dön Borçlar Hukuku