Foruma girişte hatalı şifre uyarısı ya da başkaca sorun yaşayan üyelerimiz bu bağlantıdan destek talebinde bulunabilirler.

Türkiye Bankalar Birliği Risk Merkezi Raporu Artık E-Devlet'te

İnternet Siteleri, hukuk siteleri, hukuk programları ve yazılımları, UYAP, ticari hukuk sistemleri, internet, bilişim hukuku vs. teknoloji paylaşım platformu...
Cevapla
antipersonel
Kıdemli *** Üye
Mesajlar: 244
Kayıt: 02 Mar 2015 01:12

Türkiye Bankalar Birliği Risk Merkezi Raporu Artık E-Devlet'te

Mesaj gönderen antipersonel »

Türkiye Bankalar Birliği Risk Merkezi Raporu e-Devlet üzerinden 15/03/2019 tarihinden itibaren ücretsiz sunulmaya başlanacak

Daha önce ücret ödeyerek alınan bu hizmet, kişi başı ayda bir defa olmak üzere ücretsiz sunulacak. Vatandaşımız bu hizmet ile evinde, internet üzerinden ücret ödemeden banka ve finansal kuruluşlardan kullandığı bireysel ve ticari nitelikli tüm kredi ve kredi kartı limitlerini, vadelerine göre borç bilgilerini ve ödenmemiş olan faiz, komisyon bilgilerini görebilecektir. Raporda, borç bilgileri banka ve finansal kuruluş bazında yer alacaktır. Vatandaş, tüm borçlarını ve varsa ödenmemiş olan faiz, komisyonlarını topladığında toplam borç tutarına ulaşabilecektir. Ayrıca, son 10 yılda banka ve finansal kuruluşlar tarafından yasal takibe intikal ettirilmiş açık ve kapalı durumdaki borçlarını görebilecektir.

Güzel bir uygulama olacak. Adınıza açılan hatlar gibi artık adınıza kapalı ve açık tüm kredi kartları, krediler v.s tümünü görebileceksiniz.


Kullanıcı avatarı
IŞIKDEMİR
Editör
Mesajlar: 2701
Kayıt: 07 Eki 2016 15:19
Meslek: İcra ve İflas Hukuku
Konum: Virankaya

Re: Türkiye Bankalar Birliği Risk Merkezi Raporu Artık E-Devlet'te

Mesaj gönderen IŞIKDEMİR »

Devlet işlerinde teknolojinin bu şekilde kullanılması çok hoşuma gidiyor...
Resim
Cevapla