Forum ana sayfa GENEL FORUMLAR Site Duyuruları ve Güncellemeleri İŞ ARAMA MOTORU - kararara.com

İŞ ARAMA MOTORU - kararara.com

kararara.com sitesi duyuruları ve güncellemeleri ile forum duyurularının yer aldığı paylaşım platformu...

admin Kullanıcı avatarı
Site Yöneticisi

Mesajlar: 28112Resim

Değerli üyelerimiz ve sevgili ziyaretçiler;

kararara.com sitesi olarak her zaman bize gelenlerin işini kolaylaştırma hedefiyle hareket ettik. Bu kapsamda kullanımınıza sunduğumuz yargı kararı arama motoru, infaz hesaplama programı, ceza hesaplama programı, vekalet ücreti hesaplama programı, yargılama gideri hesaplama programı, kıdem tazminatı hesaplama programı, ihbar tazminatı hesaplama programı, serbest meslek makbuzu hesaplama programı, elektrik faturası hesaplama programı, yargıtay dosya durumu sorgulama programı, hukuk davası için temyiz dilekçesi hazırlama formu, ceza davası için temyiz dilekçesi hazırlama formu ve daha sayamadığımız birçok servisimizi sizler için ücretsiz olarak faaliyete geçirdik.

Bu kez yukarıda saymaya çalıştığımız servislerden biraz daha farklı bir amaca hizmet edecek olan, iş arayan değerli üyelerimizin ve sevgili ziyaretçilerimizin aradıkları işi bulmalarında bir nebze olsun katkı sağlayacak olan "İş Arama Motoru - kararara.com" servisimizi kullanımınıza ve beğenilerinize sunuyoruz.

İŞ ARAMA MOTORU

Faydalı olması dileğiyle...

İlkemiz, hukukun adaletli dağıtılabilmesi için yargı kararlarının paylaşımına daha çok önem vermektir.
kararara.com sitesi, paylaşılan kararların yargısal faaliyetlerde kullanılmasında herhangi bir hak ve sorumluluk kabul etmemektedir.


  • POPULER KONULAR

Dön Site Duyuruları ve Güncellemeleri