Açık cezaevinden bayramda çıktım 3 gün içinde denetimli serbestliğe gitmem gerekti bayrama denk geldi

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...
cex1st
Site Üyesi

Açık cezaevinden bayramda çıktım 3 gün içinde denetimli serbestliğe gitmem gerekti bayrama denk geldi

Mesaj gönderen cex1st » 12 Ağu 2019 19:38

Cuma günü açık cezaevinden çıktım. 3 gün içinde denetimli serbestliğe gitmezsem kapalıya girecem dediler. Adliyeye gittim bayrama denk geldin hiç kimse yok dediler perşembe gel dediler. Zaten yeni çıktık eğer bir sorun olursa napacam. Bilginiz varsa yarımcı olur musunuz? Eyvallah...

Kullanıcı avatarı
teoman
Global Moderatör
Meslek: "Haksızlığa sapıp bütün insanların senin peşinden gelmeleri yerine, adaletli davranıp tek başına kalman daha iyidir."

Re: Açık cezaevinden bayramda çıktım 3 gün içinde denetimli serbestliğe gitmem gerekti bayrama denk geldi

Mesaj gönderen teoman » 13 Ağu 2019 07:09

Sorun olmaz bayramın bitimi mesai saatinin ilk günü olan perşembe günü muhakkak gidin.
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM