Psikiyatri ve ruh hastaları denetim serbestlik sorunları

Ceza ve Güvenlik Tedbirlerinin İnfazı, İnfazın Ertelenmesi, Denetimli Serbestlik, Koşullu Salıverilme, Adli Sicil (Sabıka) ve Arşiv Kaydı, GBT, Özel veya Genel Af, Ceza İnfaz Kurumları, Özel İnfaz Çeşitleri, Açık Ceza İnfaz Kurumuna Ayrılma...
adalet arıyorum
Yeni Üye

Psikiyatri ve ruh hastaları denetim serbestlik sorunları

Mesaj gönderen adalet arıyorum » 13 Eyl 2019 20:10

3 dosyadan, (yaralama,hakaret) 14 ay denetim serbestlik aldım, (ağır Psikatri hastasıyım ve tedavi görüyorum.
45 gündür hastahanede yataklı tedavi görüyordum .Yeni taburcu oldum. 30 gün çalışamaz raporu vediler.

normalde ağır psikatri hastasıyım, daha önce arkadaşımında denetim serbestlik aldı, kamu hizmeti verdiler, ama şizofreni hastası kendisi gitti hastahaneden heyet raporu aldı, muaftır diye, denetim serbestlikten kurtuldu. Neden Herkes eşit adalet alamıyor, ordki memur gözünün üstünde kaş var diye, seni salllıyor.

Benim öğrenmek istediğim, psikatri hastaları denetim serbestlikten muafmı değilmi.. Benim sağlık durumumu DENETİM SERBESTLİK, ÖLÜM VE İNTAHARA KADAR SÜRÜKLEYECEK BİR DURUMDA. BUGÜN İNTİHAR PLANLARI YAPMAYA BAŞLADIM,,,İNSAN HAKLARI DİYE BİR ŞEY YOKMU BU ÜLKEDE, LÜTFEN BİLEN VARSA PAYLAŞSIN BİLGİYİ