Denetimli serbestlikten direk yararlanıyorum ama süresi ne olacak?

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...
selemenes7
Kıdemli * Üye

Denetimli serbestlikten direk yararlanıyorum ama süresi ne olacak?

Mesaj gönderen selemenes7 » 24 Eki 2019 16:24

hesapladığıma gmre direk yararlanıyotum dosya ekte...
ancak ben bunu nasıl çekeceğim kamuda mı çalışacağım ne kadar sürecek bunu bulamıyorum?

selemenes7
Kıdemli * Üye

Re: Denetimli serbestlikten direk yararlanıyorum ama süresi ne olacak?

Mesaj gönderen selemenes7 » 26 Eki 2019 17:20

güncel+++++

Serkannn
Site Üyesi

Mesaj gönderen Serkannn » 26 Eki 2019 19:36

Bunun cevabı sonuçlandıktan sonra net olarak belli olur.
20 ay boyunca denetim göreceksiniz, muhtemelen çeşitli periyotlarla imza vereceksiniz 20 ay boyunca. Ayrıca sigortalı bir işiniz yoksa kamu hizmeti cezası çekeceksiniz.Kamu hizmetinin süreside sonuçlandıktan sonra belli olur.Eğer işiniz yoksa 20 aylık süreçte sigortalı bir iş bulmanızı tavsiye ederim. Geçmiş olsun.

selemenes7
Kıdemli * Üye

Mesaj gönderen selemenes7 » 27 Eki 2019 00:21

Serkannn yazdı:
26 Eki 2019 19:36
20 ay boyunca denetim göreceksiniz, muhtemelen çeşitli periyotlarla imza vereceksiniz 20 ay boyunca. Ayrıca sigortalı bir işiniz yoksa kamu hizmeti cezası çekeceksiniz.Kamu hizmetinin süreside sonuçlandıktan sonra belli olur.Eğer işiniz yoksa 20 aylık süreçte sigortalı bir iş bulmanızı tavsiye ederim. Geçmiş olsun.
şimdi ben tskyı kazandım güvenlik sorusturmamda engel dimi bu?

Serkannn
Site Üyesi

Mesaj gönderen Serkannn » 10 Kas 2019 21:20

selemenes7 yazdı:
27 Eki 2019 00:21
Serkannn yazdı:
26 Eki 2019 19:36
şimdi ben tskyı kazandım güvenlik sorusturmamda engel dimi bu?
Ben hukukçu değilim, avukat arkadaşlar daha iyi bilir yalnız suçun niteliği önemli ayrıca 6 aydan fazla tüm cezalar memuriyete engel diye biliyorum. %100 olmamakla beraber %90 sizin karşınıza bir engel olarak çıkacaktır. Tabi başka kaynaklara başvurmanızı tavsiye ederim. Forumdaki hukukçu arkadaşlar daha net bilgi vereceklerdir.