Cinsel Saldırı Suçu mu ?

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...
Onurrr_
Site Üyesi

Cinsel Saldırı Suçu mu ?

Mesaj gönderen Onurrr_ » 09 Kas 2019 17:48

Değerli hukuçular ve forum arkadaşları herkese iyi günler dilerim.
Yaklaşık 10 gün kadar önce bir chat sohbet sitesinde bayanla tanıştım daha sonra skype üzerinden sohbet ettik.Faturasının son ödeme tarihi geçtiği için icralık olacağını bu akşama kadar faturasını yatırmamı istedi yaklaşık 150.00 TL faturaydı ödedim ben de.Sonra bana gece çıplak videosunu yollamış sen sözünü tuttun ben de başlangıç yapayım yazmış ve skype üzerinden göndermiş.Daha sonra bana camda soyundu ve cömertliğini göreyim yazarak hesap numarası gönderdi.Benden 400.00 TL para istedi gönderdim.Sonra buluşmaya karar verdik ve 400 lira daha istedi.Biz de vip sinema cafelerden birinde buluştuk ve film izleyip seviştik ama sadece seviştik cinsel birliktelik kesinlikle olmadı ayrıca o kendisi istedi bunu.Sonra sinemadan çıkınca 400.00 liramı ver dedi ben de üzerimde olmadığını sonra vereceğimi söyledim ve gönderdim.Sonra bana mesaj attı seni savcılığa vereceğim beni kullandın şikayetçi olacağım filan dedi.Yeğenim trizomi18 hastası bunun için test yaptıracağım dedi ben de şikayetçi olmasın diye 3.000 TL daha gönderdim sonra bana sinema için söz verdiğin 400.00 TL'yi de gönder dedi ben de gönderdim.Şimdi hala mesaj atıyor ve beni savcılığa vermekle tehdit ediyor sevişirken boğazımı sıktın rapor alacağım diyor 10 gün geçmiş böyle diyor bana 10.000 TL her ay göndermeyi vaadettin diyor yalan şeylerle mesaj atıyor evlisin filan diyor evli değilim diyorum.Evliysen eşine evli değilsen ailene olmadı müşterilerine rezil edeceğim seni celp gelince görürsün filan yazıyor.Ben şikayetçi olmamak için değil yeğenim için aldım o parayı senden diyor.Lütfen bana yardımcı olur musunuz ? Gidip savcılığa şikayetçi mi olsam ? Hayatımda ilk defa böyle bir şey yaşadım ve sonucu böyle oldu.Lütfen bana bir yol gösterin çok korkuyorum.İntiharı ilk defa bu kadar ciddi olarak düşündüm.Lütfen yardımınıza çok ihtiyacım var.Yardımcı olacaklara şimdiden çok teşekkür ederim.

Kullanıcı avatarı
IŞIKDEMİR
Editör
Meslek: İcra Memuru

Re: Cinsel Saldırı Suçu mu ?

Mesaj gönderen IŞIKDEMİR » 09 Kas 2019 21:59

Cumhuriyet Savcılığı'na müracaat edin.
Resim

Onurrr_
Site Üyesi

Mesaj gönderen Onurrr_ » 09 Kas 2019 23:42

Savcılığa ne diye başvuracağım şimdi de tutturdu seninle seviştiğimi teyzem öğrendi dayıma söyleyecek dayım seni arayacak diyor 2 gün içinde 10.000 lira yatır sonra sen de ben de telefon numaralarımızı değiştireceğiz ve bu iş burada bitecek diye lütfen bana yol gösterin

Onurrr_
Site Üyesi

Mesaj gönderen Onurrr_ » 10 Kas 2019 13:33

Lütfen bana bir yol gösterin çok çaresiz kaldım ne yapacağımı bilemiyorum

Kullanıcı avatarı
IŞIKDEMİR
Editör

Mesaj gönderen IŞIKDEMİR » 11 Kas 2019 00:39

Buraya anlattıklarınızı savcıya anlatın. O ne yapacağını bilir.
Resim

Onurrr_
Site Üyesi

Mesaj gönderen Onurrr_ » 11 Kas 2019 11:14

Sizce ben bir ceza alır mıyım ? Bunda bir suç var mı ? Cinsel suç mu bu ? Hala para istiyor benden.

Onurrr_
Site Üyesi

Mesaj gönderen Onurrr_ » 11 Kas 2019 20:46

Arkadaşlar ve değerli büyüklerim lütfen bana bir yol gösterin.Bu işlerden ötürü ben bir ceza alır mıyım ? Bu kadın çıldırmış her iftirayı atabilir bana.10.000 Lira vereceksin yoksa beni zorladı psiklolojik baskı yaptı derim diyor.Allah rızası için bir yardımcı olun lütfen.Hepinize şimdiden çok teşekkür ederim.

Kullanıcı avatarı
IŞIKDEMİR
Editör

Mesaj gönderen IŞIKDEMİR » 12 Kas 2019 09:04

Uzun zamandır sistematik olarak şantaja uğruyorsunuz ve hâlâ ceza alabileceğinizden bahsediyorsunuz. Madem o kadar kötü durumdasınız, bir an önce savcılığa başvurmazsanız neler olacağını biz de bilemeyiz. Ceza alırsın diyen olursa on bin lirayı ödeyecekmişsiniz gibi görünüyor. Çok takılmayın böyle şeylere hakkınızı arayın.
Resim

Onurrr_
Site Üyesi

Mesaj gönderen Onurrr_ » 12 Kas 2019 13:58

Abi size çok teşekkür ederim.Savcılığa gitmedim kendisine mesaj attım para vermeyeceğim dedim.Çıldırdı ben o 10.000 tl ile teyzemi susturacaktım yazdı artık bittin sen yalvaracaksın bana filan yazmış ailem peşine düşecek kardeşlerine kadar bulacağım yazmış.Hukuken de mahvedeceğim seni zorla ilişkiye girdin benimle ben istemedim sen zorladın diyor boğazımı sıktın darp raporu da aldım diyor yalan söylüyor Seni hem ailem mahvedecek hem de hukuki olarak ben mahvedeceğim zorla yaptın diyerek yalan söylüyor ben de direkt numaramı değiştirdim.Savcılığa gitmeye hala korkuyorum belki bunun yalanlarına inanırlar diye.Ama para filan vermedim ve numaramı da değiştirdim direkt.Konu hakkında bilgisi olan diğer arkadaşlar da yardımcı olurlarsa sevinirim.

Kullanıcı avatarı
teoman
Global Moderatör
Meslek: "Haksızlığa sapıp bütün insanların senin peşinden gelmeleri yerine, adaletli davranıp tek başına kalman daha iyidir."

Mesaj gönderen teoman » 13 Kas 2019 07:34

Onurrr_ yazdı:
12 Kas 2019 13:58
Abi size çok teşekkür ederim.Savcılığa gitmedim kendisine mesaj attım para vermeyeceğim dedim.Çıldırdı ben o 10.000 tl ile teyzemi susturacaktım yazdı artık bittin sen yalvaracaksın bana filan yazmış ailem peşine düşecek kardeşlerine kadar bulacağım yazmış.Hukuken de mahvedeceğim seni zorla ilişkiye girdin benimle ben istemedim sen zorladın diyor boğazımı sıktın darp raporu da aldım diyor yalan söylüyor Seni hem ailem mahvedecek hem de hukuki olarak ben mahvedeceğim zorla yaptın diyerek yalan söylüyor ben de direkt numaramı değiştirdim.Savcılığa gitmeye hala korkuyorum belki bunun yalanlarına inanırlar diye.Ama para filan vermedim ve numaramı da değiştirdim direkt.Konu hakkında bilgisi olan diğer arkadaşlar da yardımcı olurlarsa sevinirim.

İki reşit kişinin kendi rızaları doğrultusunda bu şekil bir ilişki yaşamış olması suç değildir, Bu tip kişiler bu yolla para kazanmayı meslek haline getirmişler, aslında karşı tarafça size karşı yapılan bu girişimin şantaj ve tehdit suçunu oluşturduğunu düşünüyorum. Siz isterseniz kişinin bu şekil size karşı işlemiş olduğu suç iddiaları doğrultusunda şikayetçi ola bilirsiniz veya şikayet etmek istemiyorum derseniz sesinizi çıkarmadan normal hayatınıza devam edin derim.
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM