Denetimli serbestlik nasıl bir yol izlemeliyim ?

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...
heymam2bab
Site Üyesi

Denetimli serbestlik nasıl bir yol izlemeliyim ?

Mesaj gönderen heymam2bab » 03 Ara 2019 10:52

Arkadaşlar merhaba,

Ben denetimli serbestlikten yararlanıyorum ve kamuya yararlı hizmette kaymakamlikta calisiyorum. Benden sorumlu kişi bulunduğum yerin yazı isleri müdürü ve kendisiyle aram çok iyi ama ben burada ki herkesin bir dediğini 2 etmiyorum ancak yazı işlerinde çalışan bir tane memur bugün gelen denetimli serbestlik ekibine benim iş yapmadığımi benden memnun olmadıklarını ve benim tutanak yemem gerektiğini ısrarla söylemiş denetimciler de beni çekip daha dikkatli ol tutanak yazabiliriz filan dedi bende dedim benden sorumlu kişi burada müdür onun haricinde kimin adına nasıl bana tutanak yazabilirsiniz filan dedim haklısın ama başka yere gönderirler sikayet gelirse filsň dedi bende müdür kendisi benden memnun olduğunu sürekli söylüyor zaten vs dedim sizce bu diğer memurun bana bı etkisi olur mu benim kız kardeşim kanser olduğundan bazen müdürden izin alıp erken cikiyorum yada sabah yarım saat geç geliyorum bunlari filan soylemis sanırım