Vasi dosyaları

Kişiler, Ad ve Soyad Düzeltme, Yaş Düzeltme, Aile, Nişanlılık, Evlilik, Ayrılık, Boşanma, Nafaka ve Tazminat, Velayet, Vesayet, Mal Paylaşımı, Evlat Edinme, Babalık ve Tanıma...
Cileklikedi
Yeni Üye

Vasi dosyaları

Mesaj gönderen Cileklikedi » 04 Ara 2019 03:01

Herkese iyi geceler( 2007 yakinim vasisi oldugum onu hatirlamiyorum
2009 mecbur ayrilmak zorunda kaldik o baska sehire gitti hayatta kalmak icin cok uzun hikaye) benim toparlaninca yakınım baska sehirde bakimevinde kalıyordu onu ordan çıkartmak için vasisi olmam istendi ilimdeki adliyede dilekçe yazdım red geldi vasisi var dendi (vasisi bakimevi yetkilisi)vasi değişikliği dilekçe yazdım kabul edildi mahkeme görüldü vasi değişip ben oldum yaşadım ile geldik burdaki adliyeye dilekce verdim yine burda taayacak dosya buraya gelsin diye onu hallettim kimlik degisimi icin ek karar karar yenileme ek karar herseyimi aldım.gecen gun uyaptan mesaj geldi karisikliktir diye gittim 2007 deki vasi dosyasi karar kağıdı memura 11 yıldır bu dosyayla ilgili bana niye bilgi gelmed hatirlamiyorumi dedim yakınımı daha erken çıkarırdım eski dosya bunlar diye kalayladi aynı adliyede 1.sulh dosyanın oraya gittim böyle boyle bütün dilekçemi herşeyimi burda yazdırdı kimse nasıl farketmez dedim gözden kaçmış git dilekçe yaz dedi 2007 dosya öbür ildeki buradaki kararları hakim incelesin hersehirde vasiliu açılmaz vs dinlemeden fırça atıyor dilekçemi yazdım çimere de şikayet ettim dosya birleşecek dendi birleşmesi için 2007 dosyanın son yere gelmesi lazım yollamiyorlar üstüne karar kesinleşmişti diye uymakta yazdı gördüm (bu iki dosyada aynı adliyede 1.sulh hukuk öbürü 2.sulh hukuk karşı karşıya yerleri) 1.sulh hukuk 10 gün sonra gel dedi gittim 2.sulh hukuk dosyayı hala yollamamis 1ay oldu cimere yazdım için mi böyle yokus anlamadım bu durumda napabilirim. (Karisik yazmis olabilirim lutfen kusuruma bakmayin)