Beraat kararı hk.

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...
quadro58
Kıdemli ** Üye

Beraat kararı hk.

Mesaj gönderen quadro58 »

Ben izmir de yaşıyorum mahkemem talimat yoluyla izmitte görüldü avukatım burdan savunma gönderdi beraat aldığımı söyledi 1 1 bucuk ay oldu mahkeme olalı fakat bana gerekçeli karar elime gelmedi itiraz edilmiş olabilir mi?

Dogan0016
Site Üyesi

Re: Beraat kararı hk.

Mesaj gönderen Dogan0016 »

merhabalar, benimde mahkemem olduğu için soruyorum ilk durusmaya talimatlı cıktınız ve yazılı savunmamı verdiniz ek olarak ? kaç celse sürdü ? sorunuza gelirsek hemen zaman kaybetmeden uyap vatandaş'A girin e devlet şifreniz ile giriş yapın orada dosya sorgulama bölümünden bakın gerekçeli karara herşey orada yazıyor :)

Birbilen
Onaylı Üye

Re: Beraat kararı hk.

Mesaj gönderen Birbilen »

quadro58 yazdı:
26 Mar 2020 15:05
Ben izmir de yaşıyorum mahkemem talimat yoluyla izmitte görüldü avukatım burdan savunma gönderdi beraat aldığımı söyledi 1 1 bucuk ay oldu mahkeme olalı fakat bana gerekçeli karar elime gelmedi itiraz edilmiş olabilir mi?
1, 1,5 ay gerekçeli kararın yazılıp sana tebliğe çıkarılması için zaten asgari süredir. Hele bu covid-19 lu günlerde gecikme normal. O kadar önemli ve acele işler varken tutup senin beraat gerekçene uğraşacak değiller ne yazıkki
Bir bilene sor...
Bağımlılığı bırakın! Damarlarınızdaki asil Türk kanını kirletmeyin...