Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI İnfaz Hukuku YENİ DENETİMLİ SERBESTLİK DÜZENLEMESİNE GÖRE İNFAZ HESAPLAMA ÖRNEĞİ

YENİ DENETİMLİ SERBESTLİK DÜZENLEMESİNE GÖRE İNFAZ HESAPLAMA ÖRNEĞİ

Ceza ve Güvenlik Tedbirlerinin İnfazı, İnfazın Ertelenmesi, Denetimli Serbestlik, Koşullu Salıverilme, Adli Sicil (Sabıka) ve Arşiv Kaydı, GBT, Özel veya Genel Af, Ceza İnfaz Kurumları, Özel İnfaz Çeşitleri, Açık Ceza İnfaz Kurumuna Ayrılma...

Uğur Tosun Site Üyesi

Hayırli aksamlar Kararı Aynı Şekil Yazıyorum.
Sanık Hakkında hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına Yer Olmadığı,

Cezanın Mükerrerlere Özgü infaz Rejimini göre Çektirilmesi,

Cezanın İnfazından Sonra Denetimli serbestlikden Tedbirinin uygulanması yazıyor .
3/2 Diye Birşey Yok Yanlış Yazmışım Çok Özür Dilerim benim hatam .lütfen Cevap Yazın

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

Uğur Tosun yazdı:
Hayırli aksamlar Kararı Aynı Şekil Yazıyorum.
Sanık Hakkında hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına Yer Olmadığı,

Cezanın Mükerrerlere Özgü infaz Rejimini göre Çektirilmesi,

Cezanın İnfazından Sonra Denetimli serbestlikden Tedbirinin uygulanması yazıyor .
3/2 Diye Birşey Yok Yanlış Yazmışım Çok Özür Dilerim benim hatam .lütfen Cevap Yazın

Mesajınıza cevap olarak yukarıda cevaplama yapılmış programda da ceza hesaplaması yapılarak gönderilmiştir onu okuyunuz.
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

Ugurr26 Site Üyesi

2 sene 6 ay cezam vardı 5 gün girdi çıktı yapıp denetimliğe ayrıldım.10 ay denetim gördükten sonra 2 sene 1 ay olan cezam geldi ve 6 ay daha denetim vardı.ne kadar yatarım

Ugurr26 Site Üyesi

Ne demek istediğinizi anlayamadım

Ugurr26 Site Üyesi

Şöyle anlatıyım ilk suçum 2013 yaralama ve 2sene 6 ay aldım.bu suçtan 2018de 5 gün cezaevine girdi-cıktı yaptıktan sonra denetimliğe ayrıldım.denetimimin bitmesine 6kala cezası 2sene 1 ay olan cezam geldi.içtima olacak dediler.ne kadar yatarım.öbür cezadan 2 sene olan denetim hakkımdan 9 ay denetim hakkım yanıyor mu .

ÖncekiSonraki

Dön İnfaz Hukuku