Cezam Onaylandı Tavsiye

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...
Ramazan61
Site Üyesi

Cezam Onaylandı Tavsiye

Mesaj gönderen Ramazan61 »

Mrb herkese iyi akşamlar 2017 yılında ilk suçum olan bir bisiklet çaldım ve mahkeme 1 yıl 4 ay 20 gün hagb kararı verdi 2018 yılında aynı mağazaların 3 farklı şubesinden birer tane oyun cd si çaldım ve her 1 cd için 1 yıl 4 ay 20 gün toplam 4 yıl 2 ay ceza aldım 2 yıl ertelemeli idi ve 1 ay kapalı ceza evinde tutuklu kaldim. ilk dosyanın görüldüğü mahkemeye ihbar ettiler ve 1 yıl 4 ay 20 günlük hagb kararım tekrar mahkeme görülerek onaylandı. 2019 yılında tekrar bir suç işleyerek yine hırsızlık 3 yıl ceza aldım ve dosyayı istinafa gönderdim 3 ayda tutuklu kaldım yaklaşık 7 aydır dosyam istinafa. ilk sucumun 1 yıl 4 ay 20 gün cezamin teslim ol kağıdı 7 ay önce adresime gelmiş ben yeni öğrendim bunu pazartesi savcılığa gidip teslim olacağım sizin nasıl bir tavsiyeniz olur istinaftaki dosyamin onaylanmasını mi beklemeliyim cezalarımın hepsini bir elde yatmak için yada gidip teslim mi olmalıyım? 1 yıl 4 ay 20 gün yatarı nedir bu suçtan cezaevine hiç girmedim tutukluluk falan olmadı

Ramazan61
Site Üyesi

Re: Cezam Onaylandı Tavsiye

Tavsiyede bulunabilecek olan var mi

Ramazan61
Site Üyesi

Re: Cezam Onaylandı Tavsiye

Son kez fikri olan var mı yarın teslim olacağım