En İyi 5 Ceza Adaleti Bursu

Kolluk alanında, güvenlik kurumlarında veya çeşitli hukuk mesleklerinde başarılı bir kariyere başlamak için bu alanda eğitim almak isteyenler için ceza adaleti alanında birçok burs bulunmaktadır. Yarışma zor, ancak herhangi bir burs için başvurmazsanız, dışarı çıkıp çıkamayacağınızı asla bilemezsiniz. Aşağıda, bu alanda eğitim görmeyi veya okumayı planlıyorsanız, göz önünde bulundurmanız gereken en iyi 5 adalet bursu bulunmaktadır:

  1. Kolluk Öğrencileri için Kolluk Bursu – Kolluk Öğrencileri her yıl dört 500 $ ödül kazanır. Başvurular 31 Mart, 30 Haziran, 30 Eylül ve 31 Aralık tarihlerine kadar kabul edilmektedir.
  2. Hentges Kızılhaç Bursu – Akredite Iowa kolejlerinde yangın, kolluk kuvvetleri, yasal (kovuşturma) veya sigorta (soruşturma) alanlarında uzmanlaşmış öğrencilere yılda iki 500 $ ödül verilmektedir. Başvurular için son tarih 1 Temmuz.
  3. Massachusetts Düzeltme Derneği Bursu (CAM) – Ortalama 3.0 veya daha yüksek genel not ortalamasına sahip en az 15 yarıyıl tamamlayan veya 3.0 veya daha yüksek genel not ortalamasına sahip olan ve akredite bir şekilde Ceza Adaleti Programına kabul edilen öğrencilere 500 dolarlık iki burs verilir. kolej.
  4. Devlet ve Toplum Hizmetleri için Canavar Bursu – 2.500 ABD doları tutarındaki bu burs mevcut veya gelecekteki devlet ve hükümet hizmetlerine verilmektedir. Başvuru sahipleri neden “bugünün günü” nü açıklayan bir makale sunmalı ve akademik performansı, okul ve toplum katılımını, iş deneyimini ve makalenin kalitesini ve içeriğini değerlendirmelidir.
  5. Alphonso Deal Burs Ödülü – Bursun büyüklüğü değişiklik gösterir ve son başvuru tarihi 1 Haziran’dır. İki yıllık kolejlere veya dört yıllık üniversitelere kolluk veya ilgili alanlarda diploma almayı planlayan lise mezunları kaydolabilir. Başvuru sahipleri ABD vatandaşı olmalıdır ve ödüller; karakter, lise not çizelgesi ve müdürlerden, danışmanlardan veya öğretmenlerden tavsiye mektuplarına dayanmaktadır.

Ceza adaleti bölümleri için başka burslar da vardır; bu ilk 5 mevcut seçeneklerden sadece birkaçıdır.

Bir cevap yazın