Gayrimenkul – Özel Mülkiyet Hakları

Eylem çağrısı … Şimdi harekete geçme zamanı ve kullandığınız ve sahip olduğunuz özel mülkiyet haklarını korumak ve korumak için savaşa katılmalısınız. Bu, insanların çoğu Amerikalı tarafından verilen bu temel hakların çoğunun kaldırılması için kampanya yürüttüğü anlamına gelir.

Her mülkün bir “haklar paketi” vardır. Emlakçılar ve brokerler piyasada çalışmakta ve hem mülkü hem de mülkü bir “haklar paketine” aktarmaktadır. Bunlar, sahip oldukları gayrimenkul sektöründe sahip oldukları, “özel mülkiyet hakları” olarak da adlandırılan haklardır.

Bugün Amerika’da arazi mülkiyeti ve gayrimenkul mülkiyeti ile ilgili iki temel felsefe vardır. İlk felsefe, arazi de dahil olmak üzere maksimum gayrimenkul miktarına sahip olan bir hükümeti çağırır ve korur. Bu kamptaki insanlar, mülklerini sorumlu bir şekilde yönetmeleri için ev sahiplerine ve özel mülk sahiplerine güvenmiyor. Kendi evlerine veya kendi topraklarına sahip olan insanları destekleyen karşı grup, özel mülkiyette sahip oldukları hakları özgür bir toplumda yaşamın temeli olarak görmektedir.

Sosyalistlerin toplumun hakkını evinizden toprağa, üretim araçlarına, sermayeye, krediye ve sağlığa her şeyden korumaları anlamında. Bu hikayenin başından beri doğrudur. Bugün gerçekleşenler de dahil olmak üzere dünya tarihi boyunca sosyalizm girişimleri aynı sonucu doğurdu; feragat. Bunun kanıtı tarih ders kitaplarında ve Küba gibi yerlerde görülebilir.

Amerika Birleşik Devletleri, gayrimenkul ve özel mülkiyet haklarına sahip olma fırsatına ve avantajlarına sahip olan her Amerikalı ilkesine dayanmaktadır. “Kendinizi elinizden gelenin en iyisini yapmaya zorlamak omuzlarınızda. Ve ne kadar başarılı olacağınızı belirler ”, Batı Yasası uyarınca; Wyoming fragmanında canlı ve sağlıklı. Kapitalizmin refahı için kendi evinizi, çiftliğinizi, çiftliğinizi, arazinizi ve kendi işinizi yönetme, kontrol etme ve sahip olma hakkına sahip olmanız önemlidir. Bugün keyif aldığımız yaşam kalitesi ve standardı, esas olarak kendi evimize, gayrimenkulümüze ve toprağımıza sahip olma yeteneğimizden kaynaklanmaktadır.

Artık kendi evinize, kendi toprağınıza veya kendi toprağınıza sahip olma hakkınız yoksa, Amerika nasıl olurdu?

Özel mülkiyet hakları artık federal hükümet kurumları ve aldatıcı etiket yasaları tarafından her zamankinden daha fazla saldırı altındadır. Koruma ve yeniden yatırım yasası, örneğin, kabul edilmesi halinde, özel mülkiyet haklarının kaldırılmasına izin verir; onları federal bürokratlar yerine Boz Ayı (GBO) katmanı, onaylandıysa geniş arazileri etkileyebilir. Idaho’daki ve başka yerlerdeki emlak siteleri, onaylanırsa, aniden katı HBO kurallarına tabi olabilir. HBO, insanların gayrimenkul ile yapabileceklerini sınırlayacaktır. Eğer empoze sonucu mülkiyet haklarınız kaybolduysa, ancak sizden yolun karşısındaki mülkte kaybolmasaydı, bu mülkünüzün talebini ve değerini nasıl etkiler? Çevre Koruma Yasası’nın güzel bir adı vardır, ancak aslında bu yasa, evinizde veya mülkünüzde bulunan yönetim kararlarını federal hükümete iletir. Sulak alanlar üzerindeki yasalar, nesli tükenmekte olan türlerin eylemleri, ilan edilen ulusal anıtlar ve sahibinin veya kiracının evinde ve arazisinde sahip olduğu hakları sınırlayan ve sonuçları olan diğerleri gibi aynı etkiye sahip birçok yasa ve eylem vardır.

Bu, anlaşılan bir amaca ulaşmak için iki felsefe arasında basit bir anlaşmazlık değildir. Söz konusu olan, seçim özgürlüğü, ABD Anayasası tarafından güvence altına alınan özgürlükler ve haklar ve yaşam kalitesi. Mülk sahipleri ve kiracılar vergi artışları, gelir artışı ve özel mülkiyet haklarının kaybı ile üzülüyor. Ancak, birçok acente ve broker problemleri araştırmaktadır. Katılıyorlar. Sahiplerinin ve gelecekteki sahiplerinin korunmasına yardımcı olmak üzere, kiraladıkları veya sahip oldukları kişilerin kişisel ve özel haklarını korumak için savaşırlar. Makul insanlar, hükümetin borçtan kurtulamayacağını bilir. Sonunda kuyuyu kurutmadan kuyudan su almaya devam edemez.

Şimdi harekete geçme zamanıdır ve hem mülk sahibi hem de kiracı olarak kullandığınız ve kullandığınız özel mülkiyet haklarını koruma ve koruma mücadelesine katılabilirsiniz. Ve şimdi komşunuzun haklarını korumasına yardım etme zamanı. Katılın. Özel mülk sahipliğinizi etkileyen sorunlar hakkında emlakçı veya komisyoncunuzla konuşun. Bir acente veya broker iseniz, Emlakçılar Enstitüsü’ne ve özel mülkiyet ve mülkiyet haklarıyla ilgili diğer gruplara katılın.

İletişim kurabileceğiniz veya katılabileceğiniz ve katılabileceğiniz birçok grup var. Gruplar ve katılım yöntemleri hakkında daha fazla bilgi için yazara başvurun.

Bir cevap yazın