Los Angeles’taki yaralanma yerleşimleri

Los Angeles’taki küçük kişisel yaralanma iddialarının bir sonuca varması yaklaşık altı ay sürebilir. Ciddi yaralanmalarda, çözüm için gereken süre iki yıl veya daha fazla olabilir. Bir sigorta şirketindeki dava masrafı davacının lehine olandan çok daha yüksektir (dava açan kurban).

Çoğu yaralanma durumunda, sigorta şirketi ilk teklifi yapar ve çabucak çözülmeye çalışır. Bu çabalar başarısız olursa, şirket görüşmelere başlar. Bu bir sanat, ama zaman alıcı. Mağdur deneyimli bir avukatsa, kendisine sağlanan tüm verilerin doğru olması kaydıyla kesinlikle iyi bir çözüm bulur. Tesisatçılar, yerleşim danışmanları ile sigorta şirketlerinin hizmetlerine döndüler. Bütün ipleri biliyorlar. Davacıya yardımcı olmak için çevrimiçi araçlar ve yazılımlar da mevcuttur.

Avukat zaman zaman müşteriyi müzakerelerin ilerleyişi ve sigorta şirketinden nihai teklifin alınması üzerine tavsiyesi hakkında bilgilendirecektir. Müşterinin kabul etmesi veya reddetmesi içindir. Teklifin detayları incelenmeli ve şüpheler bir avukatla netleştirilmelidir. Bir anlaşma kabul edilirse, sigorta şirketinden doğrudan bir avukat ve tıbbi fatura için ödeme yapması istenebilir. Bazen bir avukat, müşteriyle irtibat kurmadan teklifi kabul edebilir. Bu yanlıştır ve müşteri protesto edebilir. Tipik olarak, bir sigorta şirketi müşteri ve avukat lehine müştereken bir ödeme çeki düzenler.

“Yapılandırılmış yerleşim” olarak bilinen ve popülerlik kazanan bir sistem var. Burada, uzlaştırma parası belirli bir süre için ödenir. Birçok başlangıç ​​seçeneği sunuyor ve para büyümesine izin veren fonlarda tutuluyor. Alıcı fonun korunmasını sağlamalıdır. Yapısal bir yerleşim planı kabul ettikten sonra, değişen koşullar mümkün olmayabilir.

Masraf yükleme ödemeleri vergilendirilmez. Ancak bu para yatırılırsa, gelirleri vergilendirilebilir. Yapısal hesaplamalar en iyi vergi indirimlerini sunar. Bu konunun bir vergi danışmanıyla görüşülmesi gerekiyor.

Eğer bir küçük çocuk yerleşim yerinde yer alıyorsa, komplikasyonlar ortaya çıkabilir. Mahkeme onayı gerekebilir.

Bir cevap yazın