Şu anda gerçekten kırmızı sihirli işaret komitelerine ihtiyacımız var – Amerika’nın her şehrinde!

Pek çok insan bu kalıcı işsizlik sorununa kafa yoruyor ve hükümetten bu sorunu çözmesini istiyor. Bu ilginç, çünkü hükümet bir çözüm değil, Ronald Reagan ve o zamandan beri bize hatırlatan diğerlerini açıklamak için bir sorundur. Görünüşe göre, politikacıların zihninde hükümete güvenmek, sadece hükümetin bir şeyleri düzelteceğini veya düzeltebileceğini varsayıyorlar. Şaşırtıcı bir şekilde, maalesef durum böyle değil.

Bugün vatandaşlarımız offshore, dış kaynak kullanımı, işsizlik, ticaret açıkları ve devlet borcundan şikayet ediyor. Ancak sorunlara gerçekten bakarsak, bunların hepsi kötü yönetimle ilgilidir. Ve bir girişimci ve eski bir iş adamı olarak, iş, ürün ve hizmet sağladığım tüm günlerimden hatırlayabildiğim tek şey – kitlelerin arzusu – hükümetimden girişin önündeki ağırlaştırma ve engeller – hayır, sadece federal düzeyde değil. elbette, yine de, hükümetin her şubesinden ve hükümet düzeyindendi.

Geçenlerde Wall Street Journal’da ilginç bir makale vardı, bu bir başyazıydı ve bu konuya değindi. 25 Ekim 2010 Pazartesi günü gazetede yer alan yazı; “Öldürme ruhsatı” ve küçük işletmeleri uzaklaştıran, tamamen çılgın yerel yönetmelikler, kanunlar ve ücretlerle ilgili birçok vakaya işaret etti. Aslında bunun bir gerçek olduğunu biliyorum, ama beni endişelendiren dünyadaki diğer herkesin bilmemesi ya da şehir konseylerinin ve şehir avukatlarının büyümeyi, iş kurma girişimlerini durdurmak için sürekli olarak daha fazla yerel kurallar ortaya koyması ve bu nedenle, , iş büyümesi de.

Wall Street Journal makalesi, işlerin ve fırsatların bu şekilde nasıl boşa harcandığını ampirik olarak gösteren konuyla ilgili araştırma ve araştırma çalışmalarına da işaret ediyordu. Onun bakış açısı için bu WSJ başyazısına bakmalı ve sonra geri dönüp bu sorunu durdurmak ve bu büyük ülkemizde ekonomik büyümeyi ve iş büyümesini yönlendirmek için eylem planımı okumalısınız.

İhtiyacımız olan şey, hükümetin her düzeyindeki tüm yasaları, düzenlemeleri, düzenlemeleri uygulayabilen ve bu bürokrasinin ve sürekli saçmalıkların çoğunda çizgiyi çizmeye başlayabilen ilgili küçük işletme grupları, kırmızı sihirli işaret komiteleri. Girişimcileri zorlaştırmak değil kolaylaştırmak ve bunu yaparsak bu işler her yerde olacak ve daha önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağız. Şimdi benimle, saçma politikalarınla ​​tartışmayı bırak ve bunu yap. Bu işleri geri almanın tek yolu bu! Lütfen düşünün.

Bir cevap yazın