Seha Hukuk & Danışmanlık Bürosu Hizmete Açıldı


ETİMESGUT’TA HİZMETE GİRDİ


 


   Etimesgut İlçe Seçim Kurulu Müdürü Hamide Tıktepe ile Ankara Adliyesi İcra Mahkemesi Yazı İşleri Müdürü Selami Tıktepe’nin oğlu Avukat Muhammed Emin Tıktepe’nin Hukuk Bürosu açılışı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Dualar eşliğinde açılışı yapılan hukuk bürosu Necmettin Erbakan Caddesi üzerinde hizmete girdi. 


 


    Açılışa Ankara Adliyesi 6. İcra Mahkemesi Başkanı Hakim Mehmet Şenol olmak üzere Adalet Bakanlığı Arabulucuk Dairesi Tetkik Hakimi Uğur Yazıcı, Yüksek Seçim Kurulu Daire Başkanı Harun Özkan, YSK Daire Başkanı Orhangazi Yalçın, Ankara İl Emniyet Müdür Yardımcısı Metin Demirci, DSİ Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Mikdat Özmen, MHP Etimesgut İlçe Başkanı Hacı Ünal, Gelecek Partisi Etimesgut  İlçe Başkanı Ersin Işık,  Muhasebeci-Mali Müşavir Hasan Aşık, Nallıhan İlçe Seçim Müdürü Yavuz Öztürk,  Beypazarı İlçe Seçim Müdürü Zühal Özçelik, Av. Beşir Katmış, Etimesgut Süvari Mahallesi Muhtarı Şule Özçelik, Ankara Adliyesi İcra Mahkemesi Müdürleri ve İcra Müdürleri, Ankara Batı Adliyesi ve Ankara Adliyesi Müdürleri, Sivil Toplum Örgütlerinin temsilcileriyle Serbest Meslek Grubu avukatlar, kamu kurum amirleri ile Ankara Batı Adliyesi  Etimesgut İlçe Seçim Kurulu Müdür Yardımcısı Serap Yazıcı katıldılar. 


 


TIKTEPE: HAKLININ HAKKINI SAVUNACAĞIZ


 


     Seha Hukuk ve Danışmanlık Bürosu’nun sahibi genç avukat Muhammed Emin Tıktepe, açılış sonrasında yaptığı açıklamada “Haklının hakkını savunmak ve adaletin adil bir şekilde uygulanması için hukuk büromuzu hizmete açtık. Bizleri bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayıp iş yerimizin açılışına katılan tüm davetlilerimize, hedeflerime yaklaşmamda her zaman desteklerini yanımda htiğim aile büyüklerime ve açılışımıza iştirak eden herkese şükranlarımı sunuyorum” dedi.


 Görüntünün olası içeriği: 11 kişi, ayakta duran insanlar


 

Haberin Tam Metni

“Seha Hukuk & Danışmanlık Bürosu Hizmete Açıldı” üzerine 1 yorum.

  1. Avatar

    Seha Hukuk & Danışmanlık Bürosu’na meslek içi kural olan reklam yasağını hatırlatmaktan onur duyarım

Bir cevap yazın