Valentine pek çok şekilde iyileşir

Çocukken, sınıfımdaki her öğrenci için Valentine yapmak çok eğlenceliydi. Valentine birçok yönden iyileşir. Başka biri için bir şeyler yaptığımı hissettim.

Geriye dönüp baktığımda, annemin muhtemelen birkaç günlüğüne beni ve üç kız kardeşimi alabilecek projeler bulduğunu anlıyorum. Kesip yapıştırdık, kesip katladık. Pembe rengi sevdim, bu yüzden birisi tüm sevgililerimin daha pembe olduğuna şaşırdı ve kız kardeşlerimiz tarafından paylaşılan kalem setinden pembe kalemi domine ettim.

Annem sundurmada sıcak çikolata ve marshmallow ile bir mola vermeyi denedi, böylece sevgililerimizi bozmayacağız ve bu nedenle görevimiz tamamlanmadan yorulmayacağız. Okul yılının heyecan verici bir dönemiydi.

Dördün en küçüğü olan annem, Sevgililerimin “biraz” sunulabilmesine yardımcı oldu. Basit bir bütçeyle yaşadık, bu yüzden Valentina tarafından satın alınan bir paket aramızda bölünmek zorunda kaldı. Bir kutu Sevgililer çikolataları da satın alındı ​​ve her Sevgililer Günü’ne dikkatlice bir çikolata koyduk. Sevgililer Günü sabahı okula gittiğimde dört Valentine mağazası ve yirmi iki ev yapımı Sevgililer vardı.

Tabii ki, öğretmenim Valentine’i mağazadan satın aldı ve ben onu en büyük ev haline getirdim. Sonra arkadaşlarım Elaine ve Joanna vardı. Onları ev yapımı Sevgililer artı bir Sevgililer dükkanı yaptım. Hala bir mağazam vardı, Valentine ve ona verebileceği başka bir kişi düşünemedim. Çok özeldi.

Öğretmenim Valentine’i değiştirmek için bir gün ayırdı. O gün çok fazla şey olduğunda okul çalışmasını düşünmek hepimiz için zordu. Bütün sabah odanın etrafına baktım ve son özel Valentine’imin mağazasını alacak birini gördüm. Bunu iki arkadaşımla tartıştım ve önerilerini de sundular, ancak önerdikleri kişiler muhtemelen arkadaşlarıydı ve ben bir “destekçiydim”.

Sonra değişim zamanı geldi ve sınıftaki enerji seviyesi yüksek bir kükreme yükseldi. Müzik notaları odanın etrafında uçar ve herkes gülümser. Yirmi dört sevgilim var. Sevgililerimin çoğunun da tatlıları vardı, bu yüzden iyi bir anlaşma yaptığımı düşündüm. Valentina birçok yönden iyileşir ve birçok arkadaşım olduğunu biliyordum.

Tüm heyecana rağmen, son özel Sevgililer mağazamı açıkça unuttum. Otobüsten eve yürürken bunu hatırladım. Son köşeyi döndüğümde babamın arabası araba yoluna park edildi. Aşk içimde şişti ve çok iyi bir fikrim vardı. Eve koştum, kalem ve kağıt çıkardım.

Başka bir sevgilim yaptım. Çok pembe ile büyük çünkü annemin de pembeyi sevdiğini biliyordum. Muhtemelen bu yüzden rengim olduğu fikrini aldım. Her iki sevgilinin arkasına “Seni seviyorum” yazdım. Sonra babama bir Valentine’s mağazası ve Valentine’in kendi annesini verdim.

Çok şaşırdılar ve baba beni kollarından tuttu ve hayatında hiç böyle tatlı bir “mili” olmadığını söyledi. Özel olduğumu biliyordum. “En iyi arkadaşlarımdan” doğduğum küçük kalbimin ilk şafağıydı.

Şimdi büyüğüm, Sevgililer Günü’nde geçirdiğimiz güzel zamanları hala hatırlıyorum. Birinci sınıf arkadaşlarım beni kaybetti, ama ailemden hissettiğim sevginin anıları sonsuza dek sürecek. Valentine birçok yönden iyileşir. Sevgililer Günü, üç kelime söyleyerek kalbinizi iyileştirmek için başka bir fırsattır: “Seni seviyorum.”

Bir Cevap Yazın