Künye

Künye & Gizlilik Politikası & Sorumluluk Beyanı

İMTİYAZ SAHİBİ: Kemal Beyoğlu

REKLAM Kemal Beyoğlu, [email protected]

YAZILIM WordPress Glob Sürüm 0.1.3 Teması

DOMAIN ve SUNUCU BARINDIRMA& Telecommunication FP LTD.

HOSTING SERVİSİ IHS Software & Telecommunication FP LTD.

BASIN BÜLTENLERİ Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. ([email protected])

E-POSTA ADRESLERİ

[email protected]

[email protected]

İLETİŞİM  FORMU

İletişim Formu

Gizlilik Politikası / Privacy Policy © Copyrigth 2019 Kararara.com/haber sitesinin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. Kararara.com/haber sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Kararara.com/haber’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Privacy Policy We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Kararara.com/haber. However, sometimes the Kararara.com/haber uses third parties to process your information. Kararara.com/haber requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Kararara.com/haber requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Kararara.com/haber we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Kararara.com/haber and its services. When you use Kararara.com/haber online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Kararara.com/haber cookies section of our full Privacy Policy.

Hukuka Aykırılık Bildirimi Firmamıza ait olan Kararara.com/haber’in yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri [email protected] üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.