Ankara 29. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Şükrü Çağlar Vefat Etti! Şükrü Çağlar Kimdir? Şükrü Çağlar Neden Öldü? – Mahkeme Haberleri

Ankara 29. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Şükrü Çağlar Vefat Etti! Şükrü Çağlar Kimdir? Şükrü Çağlar Neden Öldü? – Mahkeme Haberleri

Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Şükrü Çağlar Ölü Bulundu! Şükrü Çağlar Kimdir? Şükrü Çağlar Neden Öldü?

Başkent Ankara’da herkes tarafından tanınan, bilinen ve sevilen 29. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Şükrü Çağlar hayatını kaybetti. Şükrü Çağlar’ın vefat haberini duyanlar arama motorlarına giderek, Şükrü Çağlar kimdir? Şükrü Çağlar kaç yaşında? Şükrü Çağlar neden öldü? Şükrü Çağlar cenazesi ne zaman? Gibi soruların yanıtını araştırmaya başladı.

ŞÜKRÜ ÇAĞLAR KİMDİR?

Ankara 29. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı olan Şükrü Çağlar, 1976 yılında dünyaya gelmişti. Ankara’da herkes tarafından tanınan ve sevilen Şükrü Çağlar’ın ölümü başta ailesi ve sevenleri olmak üzere herkesi yasa boğdu. Adliyedeki bazı hakim ve savcılar da ölüm haberi üzerine Çağlar’ın evine gitti.

ŞÜKRÜ ÇAĞLAR NEDEN ÖLDÜ?

Ankara 29. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Şükrü Çağlar’ın bugün adliyeye gelmemesi üzerine şüphelenen mesai arkadaşları, kendisine telefonla ulaşmaya çalıştı. Telefonlara da çıkmayan Şükrü Çağlar’ın bulunması için polise haber verildi. Polis ekipleri tarafından yapılan soruşturmada Şükrü Çağlar, evinde ölü bulundu. Çağlar’ın ölüm nedeni otopsi sonucunda belli olacak. Çağlar’ın başkanlığını yaptığı mahkemede anayasal düzene karşı işlenen suçlar ve FETÖ davalarının görüldüğü öğrenildi.

BEKİR BOZDAĞ AÇIKLADI

Şükrü Çağlar’ın vefatı ile ilgili açıklama yapan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, şu ifadeleri kullandı:

“Vefat eden Ankara 29. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanımız Şükrü Çağlar’a Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına başsağlığı ve sabır dilerim. Rabbim, merhameti ve mağfireti ile muamele eylesin. Mekanı cennet, makamı ali olsun inşallah.”

Bir Cevap Yazın