Yemeklik masaj yağı – vücut kremi – Bir sevgiliyi masajla baştan çıkarmanın 7 yolu

(1) Vaat ettiklerini veren doğru beslenme masaj yağı / vücut kremini seçmek zor olabilir. Zevk için, yenilebilir masaj yağı / kreminin% 100 doğal içeriklerden yapıldığından emin olun. Botanik maddeler (bitkilerden) en iyisidir. Yapay tatlar, tatlar, renklendiriciler ve diğer sentetik bileşenler sizi yapışkan ve yağlı hale getirecek, çabuk kuruyabilecek, enfeksiyonlara neden olabilir ve genellikle hoş olmayan bir tada yol açabilir.

Kaliteli ürünler var; Sadece biraz daha sert görünmelisin. Önce ürünün adına, ardından etiketteki görüntüye bakın. Sesler mi dağınık görünüyor? Dışarıda dağınıksa, muhtemelen içeridedir.

Yine, düşündüğünüz ürün yapay içerikler veya kimyasallar içeriyorsa … satın almayın. Sadece ağzınıza ve vücudun hassas bölgelerine girmekle kalmaz, aynı zamanda cildimiz de emer. Yenilebilir seçebilirsiniz; uzun süreli kayma varsa masaj yağı, vücut kremi veya losyon. Söylediklerini gerçekten yapacak bir ürün bulmak zor olabilir, çünkü çoğu ürün olmasa da harika veya doğal olduğunu iddia eder. Sadece seçici olun ve denemeye devam edin, doğru olanı bulacaksınız. Buna değer!

(2) Doğru ürünü seçtiğinizde, en sevdiğiniz yenilebilir masaj yağının bir kısmını vücudunuzun farklı yerlerine uygulayın. Sevgilinize, vücudunuzda bulabileceğiniz ve deneyebileceğiniz 5 lezzetli nokta olduğunu söyleyin … ama gerçekten sadece 4. Çok eğlenceli olabilir.

(3) Partnerinizden karnına uzanmasını, sevgilisini eylemesini ve sevgilinin sırtına “S” şeklinde en sevdiğiniz yemeklik masaj yağı / vücut kremini az miktarda sürmesini isteyin. “S” harfinin şeklini almadan önce ısıtmak için elleriniz arasındaki yağı / kremi de masaj yapabilirsiniz. Meme uçlarınızın sadece ipuçlarını alın ve sevgilinizin sırtında kolayca ileri geri, yukarı ve aşağı kaydırın. Ellerinizi kullanmadan hareket ederken vücudunuzun basıncını yavaşça artırın. Sonuçta, çok şehvetli bir masaj yapmak için tüm göğsünüzü ve karnınızı kullanacaksınız. Eşiniz sizi sevecek! Kadınsanız, bu tüm meme şekilleri ve boyutları ile çalışır.

(4) En sevdiğiniz kokulu masaj yağı / vücut losyonunun bir kısmını ellerinize sürün. Vücutlarının önündeki her samimi yere masaj yapın, ilerlerken öpün ve yalayın. Özellikle sadece doğal içerikler içeriyorsa, her şeyin ne kadar inanılmaz olacağı hoş bir sürpriz olacak. Tıpkı yemek gibi, şeyleri biraz lezzetle değiştirmek eğlencelidir.

(5) Gerçekten inanılmaz bir duygu var (hepimizin çok iyi bildiğinin yanı sıra … umarım). Sevgilinizi sırtınıza koyun ve üstüne oturun. Yemeklik masaj yağınızı alın ve tüm göğüs ve mideye biraz uygulayın. Az miktarda masaj yağı / vücut kremi ile başlayın; her zaman daha fazlasını ekleyebilirsiniz. Sonra göğsünü yavaşça okşa; masaj yağı ile boğaz ve mide. Sevgilin seni izlemeyi çok sevecek. Sevgilinize arzuyla bakmayı unutmayın. Yalan ve eşinin üstüne yat, vücudunu onlara karşı bastır ve hareket etmeye başla. Sevgilinize, birlikte hareket etmenize yardımcı olmak için ellerinizi kalçalarınıza koymasını söyleyin … yavaşça yukarı ve aşağı ve etrafta. Bunu açıklayacak hiçbir kelime yok, ama … göksel.

(6) Yukarıdaki fikirlerden en az 2 tanesini denediyseniz ve yine de bir masaj almamışsanız veya sadece başka bir tane istemiyorsanız, işte bir fikir … Birlikte bir kanepeye veya yatağa oturun. Her zaman partnerinize nasıl dokunulmayı sevdiğini sormayı unutmayın; Bu iyi bir masaj için önemli bir faktördür. Masaj yağı ile yenilebilir bir vücut kremi, sevgilinizin seveceğiniz bir aroma, masaj, inme ve ellerinizi sevgilinizin el, kol ve parmaklarıyla yukarı ve aşağı ovun. İki elinizi de aynı anda ortağınızda tutun, ellerinizden birini kolundan tutarak, diğer elinizi koldan aşağı kaydırarak. Sadece bir elinize 2-5 dakika masaj yapın. Eşinizin eline biraz yağ dökün ve ondan ellerini ovmasını isteyin. Sonra uzan ve sessizce söyle: “Bana masaj yapar mısın?” İyi olun, istediğinizi elde edersiniz ve bunun neye yol açacağını kim bilebilir.

(7) Sevdiğiniz kişiye masaj yağı ile en sevdiğiniz besin vücut kremi ile gerçekten iyi bir el masajı yaptıktan sonra, şimdi yenilebilir bir masaj haline getirme zamanı. Yavaşça sevgilinizin elini ağzınıza getirin ve her bir parmağını her seferinde çok nazik bir şekilde öpmeye ve tatmaya başlayın ve daha sonra diğer parmağınızı kullanarak her parmağınızı ağzınıza girip çıkarın. Sevgilinizi baştan çıkarmak için dilinizi, dudaklarınızı ve dişlerinizi dikkatlice kullanın. Yine, gözlerine bakmayı unutma, bunu yaparken her anı takdir edecekler. Yenilebilir aromaların tadını çıkaracak ve onları açacaksınız ve sevgiliniz sizi izlemekten zevk alacak. Sırada ne var? … size kalmış.

Bir cevap yazın